fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Кімберлі-Кларк

22/ 03/ 2022
  Міжнародна корпорація Кімберлі-Кларк жертвує 1 мільйон доларів США на фінансову допомогу та засоби для здоров’я та особистої гігієни в якості гуманітарної допомоги в Україні. Це включатиме пожертву в розмірі 500 000 доларів США від Фонду Кімберлі-Кларк на користь Червоного Хреста, а також 500 000 доларів США у формі надання товарів першої необхідності, зокрема під брендами Huggies, Kotex, Kleenex, Depend і K-C Professional. Більшість із цих товарів уже доставлено в Україну разом із нашим партнером - міжнародною благодійною організацією «People in Need», а ще більше буде надіслано протягом наступних кількох тижнів. Кімберлі-Кларк також розпочала глобальну благодійну програму серед своїх співробітників на користь Червоного Хреста, отримані пожертвування від співробітників буть збільшені вдвічі корпорацією Кімберлі-Кларк.

Міжнародна корпорація Кімберлі-Кларк жертвує 1 мільйон доларів США на фінансову допомогу та засоби для здоров’я та особистої гігієни в якості гуманітарної допомоги в Україні. Це включатиме пожертву в розмірі 500 000 доларів США від Фонду Кімберлі-Кларк на користь Червоного Хреста, а також 500 000 доларів США у формі надання товарів першої необхідності, зокрема під брендами Huggies, Kotex, Kleenex, Depend і K-C Professional.

Більшість із цих товарів уже доставлено в Україну разом із нашим партнером – міжнародною благодійною організацією «People in Need», а ще більше буде надіслано протягом наступних кількох тижнів. Кімберлі-Кларк також розпочала глобальну благодійну програму серед своїх співробітників на користь Червоного Хреста, отримані пожертвування від співробітників буть збільшені вдвічі корпорацією Кімберлі-Кларк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: