fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають EPAM Україна

18/ 03/ 2022
  Компанія EPAM Україна наразі допомагає країні у чотирьох напрямах: фінансова підтримка держави тагуманітарних фондів, підтримка вимушених переселенців, донати від спеціалістів, партнерів та клієнтів, атакож забезпечення обладнанням. Зокрема, IT-лiдер перерахував авансом до держбюджету 50 млн гривень податку на прибуток за перший квартал 2022 року. EPAM виділила 10 млн гривень гуманітарній організації «Червоний Хрест України» для забезпечення медичних потреб лікарень та потреб переселенців. Компанія перерахувала понад 440 000 гривень до громадської організації ASAP Rescue, яка займається проведенням рятувальних операцій. Ще 300 000 гривень пiшло Львівському IT-кластеру для облаштування прихистків для переселенців та надання допомоги Харкову у подоланні продуктової кризи. Надається фінансова допомога локальним спільнотам для закриття нагальних потреб вимушених переселенців. EPAM надав фінансову допомогу для технічного оснащення центрів крові, аби забезпечити збереження та транспортування донорської крові по всій країні. Дві карети швидкої допомоги, придбані одним із європейських офісів ЕРАМ, разом з необхідними медикаментами передали медикам Дрогобича. Машини вже використовуються для транспортування та лікування постраждалих з інших регіонів. Волонтери компанії дають прихисток у різних містах України та закордоном, організовують перевезення, закуповують медикаменти та їжу, здають кров, стоять на захисті кібербезпеки, комунікують, підтримують один одного.

Компанія EPAM Україна наразі допомагає країні у чотирьох напрямах: фінансова підтримка держави тагуманітарних фондів, підтримка вимушених переселенців, донати від спеціалістів, партнерів та клієнтів, атакож забезпечення обладнанням.

Зокрема, IT-лiдер перерахував авансом до держбюджету 50 млн гривень податку на прибуток за перший квартал 2022 року. EPAM виділила 10 млн гривень гуманітарній організації «Червоний Хрест України» для забезпечення медичних потреб лікарень та потреб переселенців.

Компанія перерахувала понад 440 000 гривень до громадської організації ASAP Rescue, яка займається проведенням рятувальних операцій. Ще 300 000 гривень пiшло Львівському IT-кластеру для облаштування прихистків для переселенців та надання допомоги Харкову у подоланні продуктової кризи. Надається фінансова допомога локальним спільнотам для закриття нагальних потреб вимушених переселенців.

EPAM надав фінансову допомогу для технічного оснащення центрів крові, аби забезпечити збереження та транспортування донорської крові по всій країні. Дві карети швидкої допомоги, придбані одним із європейських офісів ЕРАМ, разом з необхідними медикаментами передали медикам Дрогобича. Машини вже використовуються для транспортування та лікування постраждалих з інших регіонів.

Волонтери компанії дають прихисток у різних містах України та закордоном, організовують перевезення, закуповують медикаменти та їжу, здають кров, стоять на захисті кібербезпеки, комунікують, підтримують один одного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: