fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Carlsberg Ukraine

18/ 03/ 2022
    З початку війни Carlsberg Ukraine розпочала потужну гуманітарну підтримку населення. Заводи компанії виробляють питну воду та у партнерстві з благодійними організаціями доставляють її у всі куточки України. На сьогодні відправлено вже більше 506 тисяч літрів. Питна вода доступна до відвантаження у Києві, Львові та Запоріжжі. Компанія відкрита і готова до подальшої співпраці. Склади заводів стали хабами для прийому гуманітарного вантажу та координації його подальшого розподілення. Також Carlsberg Ukraine забезпечила дитячу спеціалізовану лікарню “Охматдит” додатковою електроенергією, передавши дизельний генератор. Глобально Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. У партнерстві з Червоним Хрестом Carlsberg Group створила фонд для пожертвувань від усіх співробітників Групи. На сьогоднішній день зібрано вже більше 70 тисяч євро.
01/

 

З початку війни Carlsberg Ukraine розпочала потужну гуманітарну підтримку населення. Заводи компанії виробляють питну воду та у партнерстві з благодійними організаціями доставляють її у всі куточки України. На сьогодні відправлено вже більше 506 тисяч літрів. Питна вода доступна до відвантаження у Києві, Львові та Запоріжжі. Компанія відкрита і готова до подальшої співпраці.

Склади заводів стали хабами для прийому гуманітарного вантажу та координації його подальшого розподілення. Також Carlsberg Ukraine забезпечила дитячу спеціалізовану лікарню “Охматдит” додатковою електроенергією, передавши дизельний генератор.

Глобально Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. У партнерстві з Червоним Хрестом Carlsberg Group створила фонд для пожертвувань від усіх співробітників Групи. На сьогоднішній день зібрано вже більше 70 тисяч євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: