fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Астарта-Київ

04/ 05/ 2022
  З першого дня війни гуманітарна місія Астарта-Київ спрямована на підтримку військових, територіальну оборону та цивільне населення України, яке постраждало внаслідок війни. У березні, для збільшення обсягів благодійної допомоги, агропромхолдинг Астарта-Київ, разом з благодійним фондом Віктора та Ірини Іванчиків «Повір у себе», створили спільний гуманітарний проєкт Common Help UA. Переглянути презентацію На сьогодні до проєкту вже долучилися більше 15 українських та іноземних партнерів-донорів. Завдяки спільним зусиллям, ресурсам та активам усіх партнерів вже передано  майже 7000 тонн гуманітарної допомоги (продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг). Допомогу отримали: 503 тис.+ евакуйованих та постраждалих від військових дій українців, а також  130+ соціальних та медичних закладів України, які обслуговують 1 млн+ людей. Загалом, в рамках цього проєкту, було надано допомогу на більше 8.3 млн доларів США. Зокрема, гуманітарний внесок Астарти-Київ, як співорганізатора та одного з ключових партнерів проєкту Common Help UA, такий: надана допомога на суму понад 60 млн грн. Це більше 600 тонн продуктів харчування, 85 одиниць автотранспорту та інші матеріальні ресурси; забезпечення та доставка 5100 тонн продовольства громадам в рамках гуманітарної місії з Посольством Швейцарії в Україні; доставка  3000 тонн гуманітарних вантажів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

З першого дня війни гуманітарна місія Астарта-Київ спрямована на підтримку військових, територіальну оборону та цивільне населення України, яке постраждало внаслідок війни.

У березні, для збільшення обсягів благодійної допомоги, агропромхолдинг Астарта-Київ, разом з благодійним фондом Віктора та Ірини Іванчиків «Повір у себе», створили спільний гуманітарний проєкт Common Help UA.

Переглянути презентацію

На сьогодні до проєкту вже долучилися більше 15 українських та іноземних партнерів-донорів. Завдяки спільним зусиллям, ресурсам та активам усіх партнерів вже передано  майже 7000 тонн гуманітарної допомоги (продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг). Допомогу отримали: 503 тис.+ евакуйованих та постраждалих від військових дій українців, а також  130+ соціальних та медичних закладів України, які обслуговують 1 млн+ людей. Загалом, в рамках цього проєкту, було надано допомогу на більше 8.3 млн доларів США.

Зокрема, гуманітарний внесок Астарти-Київ, як співорганізатора та одного з ключових партнерів проєкту Common Help UA, такий:

  • надана допомога на суму понад 60 млн грн. Це більше 600 тонн продуктів харчування, 85 одиниць автотранспорту та інші матеріальні ресурси;
  • забезпечення та доставка 5100 тонн продовольства громадам в рамках гуманітарної місії з Посольством Швейцарії в Україні;
  • доставка  3000 тонн гуманітарних вантажів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: