fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Arzinger

22/ 04/ 2022
  Юридична компанія Arzinger з перших днів війни активно включилася в благодійну та волонтерську роботу. Перш за все, компанія допомогла співробітникам та їхнім родинам з евакуацією та розміщенням (в межах України та за кордоном), а також організувала виплату зарплати наперед. Компанія фінансово підтримала фонд “Повернись живим”, якому допомагає вже кілька років поспіль, та різні волонтерські ініціативи. Для ТрО Києва передали обладнання (ноутбуки, рації, смартфони, SIP-телефони, світчі, роутери, мережевий кабель) та продукти харчування. Окремо Arzinger долучився до “інформаційного війська”: наші партнери, радники та юристи виступають на різноманітних конференціях та заходах перед міжнародною спільнотою, розповідаючи про війну в Україні та реальний стан справ, залучають мережу своїх бізнес-контактів по всьому світу, закликають всіляко підтримувати Україну. Наші експерти надають безкоштовні послуги (pro bono) благодійним організаціям, а також консультують Міністерство інфраструктури, проєктні офіси міністерства SPILNO та RST, Укрзалізницю та Адміністрацію морських портів України. Спільно з міжнародною юридичною мережею Multilaw Arzinger cтворив ресурс, який зібрав інформацію для біженців за кордоном. Ця ініціатива охоплює близько 40 країн, а загальний обсяг інформації - понад 1000 сторінок. Юристи серйозно підійшли до волонтерства і навіть заснували окремий благодійний штаб, який займається пошивом бронежилетів, розгрузок, аптечок і рюкзаків для військових потреб. Окрім того, штаб постачає захисникам гуманітарну допомогу, закуповує амуніцію за кордоном та організовує її доставку, знаходить та доставляє тактичний одяг, тепловізори, приціли та автомобілі. Працюємо разом для нашої Перемоги! Слава Україні! 

Юридична компанія Arzinger з перших днів війни активно включилася в благодійну та волонтерську роботу. Перш за все, компанія допомогла співробітникам та їхнім родинам з евакуацією та розміщенням (в межах України та за кордоном), а також організувала виплату зарплати наперед. Компанія фінансово підтримала фонд “Повернись живим”, якому допомагає вже кілька років поспіль, та різні волонтерські ініціативи. Для ТрО Києва передали обладнання (ноутбуки, рації, смартфони, SIP-телефони, світчі, роутери, мережевий кабель) та продукти харчування.

Окремо Arzinger долучився до “інформаційного війська”: наші партнери, радники та юристи виступають на різноманітних конференціях та заходах перед міжнародною спільнотою, розповідаючи про війну в Україні та реальний стан справ, залучають мережу своїх бізнес-контактів по всьому світу, закликають всіляко підтримувати Україну. Наші експерти надають безкоштовні послуги (pro bono) благодійним організаціям, а також консультують Міністерство інфраструктури, проєктні офіси міністерства SPILNO та RST, Укрзалізницю та Адміністрацію морських портів України. Спільно з міжнародною юридичною мережею Multilaw Arzinger cтворив ресурс, який зібрав інформацію для біженців за кордоном. Ця ініціатива охоплює близько 40 країн, а загальний обсяг інформації – понад 1000 сторінок.

Юристи серйозно підійшли до волонтерства і навіть заснували окремий благодійний штаб, який займається пошивом бронежилетів, розгрузок, аптечок і рюкзаків для військових потреб. Окрім того, штаб постачає захисникам гуманітарну допомогу, закуповує амуніцію за кордоном та організовує її доставку, знаходить та доставляє тактичний одяг, тепловізори, приціли та автомобілі.

Працюємо разом для нашої Перемоги! Слава Україні! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: