fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історія українських грошей: ОТП БАНК у партнерстві з УКультура випустив серію лекцій

21/ 10/ 2024
  АТ «ОТП БАНК» протягом півріччя надавав підтримку команді УКультура у підготовці серії лекцій про історію українських грошей. За цей час просвітницька платформа випустила відео про символізм зображень і про історичних особистостей на купюрах номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 гривень. Також була записана відеорозповідь про еволюцію української гривні від шийної прикраси до міри ваги і одиниці грошового обігу. Лекції створено за інтелектуальної підтримки кафедри історії НаУКМА. Усі відеоматеріали, записані у межах співпраці, знаходяться у безкоштовному доступі на YouTube каналі Банку та на сайті УКультура. «Це надзвичайно важливий культурологічний проєкт. Ми змогли поглянути на українські гроші через призму особистостей, зображених на них, через їхні мрії, вчинки і ту роль, яку вони відіграли в історії та становленні української держави. Ми бачимо, як ці історії вплинули на нас, сьогоднішніх. Таким чином, наші гроші – живе втілення і минулого, і сьогодення України, у них закарбовані цілі історичні пласти. Тому живе нагадування про нашу ідентичність щодня перебуває у наших руках», – зазначила team-лідерка благодійного проєкту OTP Bank Helps Ukraine, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП БАНК Леся Сирота. ОТП БАНК та УКультура розпочали співпрацю 18 березня 2024 року – у перший день Всесвітнього тижня грошей, до відзначення якого щороку долучаються понад 100 країн світу. Освітня платформа УКультура була запущена у березні 2023 року. На її сайті містяться як лекції про розвиток української культури від давніх часів до сучасності, так і інтерв’ю з провідними знавцями та знавчинями.

АТ «ОТП БАНК» протягом півріччя надавав підтримку команді УКультура у підготовці серії лекцій про історію українських грошей.

За цей час просвітницька платформа випустила відео про символізм зображень і про історичних особистостей на купюрах номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 гривень. Також була записана відеорозповідь про еволюцію української гривні від шийної прикраси до міри ваги і одиниці грошового обігу.

Лекції створено за інтелектуальної підтримки кафедри історії НаУКМА.

Усі відеоматеріали, записані у межах співпраці, знаходяться у безкоштовному доступі на YouTube каналі Банку та на сайті УКультура.

«Це надзвичайно важливий культурологічний проєкт. Ми змогли поглянути на українські гроші через призму особистостей, зображених на них, через їхні мрії, вчинки і ту роль, яку вони відіграли в історії та становленні української держави. Ми бачимо, як ці історії вплинули на нас, сьогоднішніх. Таким чином, наші гроші – живе втілення і минулого, і сьогодення України, у них закарбовані цілі історичні пласти. Тому живе нагадування про нашу ідентичність щодня перебуває у наших руках», – зазначила team-лідерка благодійного проєкту OTP Bank Helps Ukraine, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП БАНК Леся Сирота.

ОТП БАНК та УКультура розпочали співпрацю 18 березня 2024 року – у перший день Всесвітнього тижня грошей, до відзначення якого щороку долучаються понад 100 країн світу.

Освітня платформа УКультура була запущена у березні 2023 року. На її сайті містяться як лекції про розвиток української культури від давніх часів до сучасності, так і інтерв’ю з провідними знавцями та знавчинями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: