fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історія IngaStar: як монетизувати корисне хобі

14/ 03/ 2017
  Друзі, ми нагадуємо, що учасники Unlimit Ukraine, окрім інших переваг, отримують інформаційну підтримку від нас та наших партнерів. Сьогодні вийшов черговий матеріал про учасника проекту, де ми та лайфстайл журнал bit.ua знайомимо вас із компанію IngaStar та її засновницею Inga Pavlenko. Нас дуже вразила історія Інги. Це розповідь талановитої художниці, яка ще в дитинстві дала собі слово ніколи не полишати улюбленої справи. Це шлях дуже відповідальної мами, яка почала сама робити абетки для свого сина, коли побачила, що на ринку немає якісних освітніх матеріалів. Це історія людини, яка навчилася заробляти на тому, що вона дуже любить робити. Повний матеріал тут

Друзі, ми нагадуємо, що учасники Unlimit Ukraine, окрім інших переваг, отримують інформаційну підтримку від нас та наших партнерів.

Сьогодні вийшов черговий матеріал про учасника проекту, де ми та лайфстайл журнал bit.ua знайомимо вас із компанію IngaStar та її засновницею Inga Pavlenko.

Нас дуже вразила історія Інги. Це розповідь талановитої художниці, яка ще в дитинстві дала собі слово ніколи не полишати улюбленої справи. Це шлях дуже відповідальної мами, яка почала сама робити абетки для свого сина, коли побачила, що на ринку немає якісних освітніх матеріалів. Це історія людини, яка навчилася заробляти на тому, що вона дуже любить робити.

Повний матеріал тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: