fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ірина Поканай відзначена дослідженням IFLR1000 Women Leaders 2021

19/ 05/ 2021
  Ірина Поканай. Партнер Астерс Партнер Астерс Ірина Поканай визнана однією з кращих у світі юристок за результатами нещодавно опублікованого дослідження IFLR1000 Women Leaders 2021. IFLR1000 Women Leaders відзначає найкращих юристок у сфері фінансового та корпоративного права у своїх юрисдикціях. До елітної когорти відзначних цим дослідженням входять фахівчині з найкращою репутацією на юридичному ринку своїх країн, які володіють найбільшою експертизою та досвідом роботи над найскладнішими проектами. Всього 750 жінок-юристок у всьому світі були відзначені цим дослідженням. Ірина Поканай – провідний в Україні експерт у галузі банківського та фінансового права, а також реструктуризації та банкрутства. Окрім визнання у рейтингу IFLR1000, Ірина також високо рекомендована згідно з цьогорічними виданнями авторитетних міжнародних досліджень Chambers Europe та The Legal 500. Зокрема, редактори Chambers Europe 2021 зазначають, що Ірина – надійний професіонал з визначним досвідом роботи над проектами з фінансування та рефінансування та відмінною експертизою у консультуванні міжнародних фінансових установ з розвитку. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Ірина Поканай

Партнер Астерс

Партнер Астерс Ірина Поканай визнана однією з кращих у світі юристок за результатами нещодавно опублікованого дослідження IFLR1000 Women Leaders 2021.

IFLR1000 Women Leaders відзначає найкращих юристок у сфері фінансового та корпоративного права у своїх юрисдикціях. До елітної когорти відзначних цим дослідженням входять фахівчині з найкращою репутацією на юридичному ринку своїх країн, які володіють найбільшою експертизою та досвідом роботи над найскладнішими проектами. Всього 750 жінок-юристок у всьому світі були відзначені цим дослідженням.

Ірина Поканай – провідний в Україні експерт у галузі банківського та фінансового права, а також реструктуризації та банкрутства. Окрім визнання у рейтингу IFLR1000, Ірина також високо рекомендована згідно з цьогорічними виданнями авторитетних міжнародних досліджень Chambers Europe та The Legal 500.

Зокрема, редактори Chambers Europe 2021 зазначають, що Ірина – “надійний професіонал” з “визначним досвідом роботи над проектами з фінансування та рефінансування та відмінною експертизою у консультуванні міжнародних фінансових установ з розвитку”.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: