fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інвестиційний форум у Кропивницькому «Експорт як шлях до інвестицій»

30/ 05/ 2018
    Презентувати можливості Європейської Бізнес Асоціації у напрямах захисту інтересів українських підприємств, розширення кола бізнес-контактів, а також розвитку експортної діяльності та співробітництва з міжнародними партнерами мали нагоду представники Дніпровського офісу Асоціації під час галузевої сесії «Експорт як шлях до інвестицій» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST», що відбувся 30 травня у м. Кропивницькому. Захід виявився успішним майданчиком для обговорення важливих і актуальних питань, що стосуються розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств, впровадження необхідних заходів, що мають бути реалізовані на місцевому рівні для активізації експортної діяльності бізнесу. Крім того, всі учасники форуму дізналися про наявні фінансові, грантові та інші програми й інструменти розвитку компаній. Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації вдячний за запрошення взяти участь у роботі форуму та впевнений у подальшому розвитку плідних відносин з бізнес-спільнотою та місцевими органами влади Кіровоградщини.
01/

 

Презентувати можливості Європейської Бізнес Асоціації у напрямах захисту інтересів українських підприємств, розширення кола бізнес-контактів, а також розвитку експортної діяльності та співробітництва з міжнародними партнерами мали нагоду представники Дніпровського офісу Асоціації під час галузевої сесії «Експорт як шлях до інвестицій» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST», що відбувся 30 травня у м. Кропивницькому.

Захід виявився успішним майданчиком для обговорення важливих і актуальних питань, що стосуються розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств, впровадження необхідних заходів, що мають бути реалізовані на місцевому рівні для активізації експортної діяльності бізнесу. Крім того, всі учасники форуму дізналися про наявні фінансові, грантові та інші програми й інструменти розвитку компаній.

Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації вдячний за запрошення взяти участь у роботі форуму та впевнений у подальшому розвитку плідних відносин з бізнес-спільнотою та місцевими органами влади Кіровоградщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: