fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Інвестохіллс» з перших днів війни надає регулярну матеріальну допомогу ЗСУ, ТРО та цивільним громадянам

14/ 04/ 2022
  З першого дня війни увесь бізнес України долучився до допомоги рідній армії, силам територіальної та самооборони. Тисячі компаній, як в Україні, так і за кордоном не залишаються осторонь біди, яка спіткала нашу країну. Усі сили та кошти бізнесу кинуті на підтримку воїнів та захист батьківщини. Група компаній «Інвестохіллс» з перших годин війни також налагодила оперативну допомогу армії та населенню усіма можливими способами. Акціонери фінансових компаній групи Андрій Волков та Михайло Бакуненко, співробітники компанії – усі долучилися до фінансування закупівель таких необхідних зараз військової техніки, обладнання, обладунків, медикаментів та ін. На сьогодні силами групи компаній профінансовано та передано на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони наступне: 10 млн грн від інвесторів групи «Інвестохіллс» та компанії «Геліос» на рахунок допомоги ЗСУ. Біля 200 000 грн від інвесторів на купівлю автомобіля «Нива» та інші потреби командування артилерійської бригади у Сумах. Також група компаній надала свій мінівен у розпорядження поліції для евакуації біженців та постраждалих громадян. 775 000 грн акціонер «Інвестохіллс» Михайло Бакуненко та співробітники групи передали на закупівлю ліків для ЗСУ та доставку їх із Молдови. Постійні внески задля перемоги України здійснює й особисто засновник та управляючий партнер групи компаній Андрій Волков. Так, на даний момент він передав: 500 000 грн на купівлю двох дронів для потреб тероборони Києва; 305 000 грн – на купівлю 58 бронежилетів; 200 000 грн – на допомогу з харчуванням для охорони ОП та сил територіальної оборони; 100 000 грн – на гуманітарну допомогу біженцям та 150 000 грн – на забезпечення евакуації кількох сімей, у тому числі й співробітників групи, з обложеного російськими військами Маріуполя; 300 000 грн – на закупку та оплату поставки спорядження для ЗСУ з Голландії. Українські військові отримали берці, шапки, ліхтарі та інші необхідні їм речі.  Крім того, співробітники компаній закупили та передали матеріальну допомогу для ГУР МО України на суму біля 200 000 грн.

З першого дня війни увесь бізнес України долучився до допомоги рідній армії, силам територіальної та самооборони. Тисячі компаній, як в Україні, так і за кордоном не залишаються осторонь біди, яка спіткала нашу країну. Усі сили та кошти бізнесу кинуті на підтримку воїнів та захист батьківщини.

Група компаній «Інвестохіллс» з перших годин війни також налагодила оперативну допомогу армії та населенню усіма можливими способами.

Акціонери фінансових компаній групи Андрій Волков та Михайло Бакуненко, співробітники компанії – усі долучилися до фінансування закупівель таких необхідних зараз військової техніки, обладнання, обладунків, медикаментів та ін.

На сьогодні силами групи компаній профінансовано та передано на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони наступне:

  • 10 млн грн від інвесторів групи «Інвестохіллс» та компанії «Геліос» на рахунок допомоги ЗСУ.
  • Біля 200 000 грн від інвесторів на купівлю автомобіля «Нива» та інші потреби командування артилерійської бригади у Сумах. Також група компаній надала свій мінівен у розпорядження поліції для евакуації біженців та постраждалих громадян.
  • 775 000 грн акціонер «Інвестохіллс» Михайло Бакуненко та співробітники групи передали на закупівлю ліків для ЗСУ та доставку їх із Молдови.

Постійні внески задля перемоги України здійснює й особисто засновник та управляючий партнер групи компаній Андрій Волков.

Так, на даний момент він передав:

  • 500 000 грн на купівлю двох дронів для потреб тероборони Києва;
  • 305 000 грн – на купівлю 58 бронежилетів;
  • 200 000 грн – на допомогу з харчуванням для охорони ОП та сил територіальної оборони;
  • 100 000 грн – на гуманітарну допомогу біженцям та 150 000 грн – на забезпечення евакуації кількох сімей, у тому числі й співробітників групи, з обложеного російськими військами Маріуполя;
  • 300 000 грн – на закупку та оплату поставки спорядження для ЗСУ з Голландії. Українські військові отримали берці, шапки, ліхтарі та інші необхідні їм речі. 

Крім того, співробітники компаній закупили та передали матеріальну допомогу для ГУР МО України на суму біля 200 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: