fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Інвестняня» – цікавий інструмент стимулу інвесторів

12/ 02/ 2021
  Цього тижня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» – закон про інвестнянь. Бізнес-спільнота вітає дану ініціативу як хороший інструмент підтримки українським та іноземним інвесторам. Адже Україні, аби виграти конкурентну боротьбу за інвестора, треба не лише фокусуватися на структурних реформах, хоча, звісно, без них нікуди, але й на конкретних пакетах стимулів для внутрішніх та зовнішніх інвесторів. Варто зауважити, що подібні інвестиційні стимули з боку держави вже діють у багатьох країнах, у тому числі, європейських. В України цей інструмент запускається вперше, тож, зрозуміло, що виникає ряд питань, зокрема щодо тих інвестиційних проектів, які мають запуститись вже цього року. Водночас, і сам механізм дії Закону має бути виписаний в підзаконних актах, а на їх розробку і прийняття потрібно мінімум пів року. Тож ми в Європейській Бізнес Асоціації сподіваємось, що найближчим часом механізм регулювання даних питань буде розроблено й прийнято, і в країні запрацює якісний інструмент підтримки інвесторів.

Цього тижня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» – закон про “інвестнянь”.

Бізнес-спільнота вітає дану ініціативу як хороший інструмент підтримки українським та іноземним інвесторам. Адже Україні, аби виграти конкурентну боротьбу за інвестора, треба не лише фокусуватися на структурних реформах, хоча, звісно, без них нікуди, але й на конкретних пакетах стимулів для внутрішніх та зовнішніх інвесторів.

Варто зауважити, що подібні інвестиційні стимули з боку держави вже діють у багатьох країнах, у тому числі, європейських. В України цей інструмент запускається вперше, тож, зрозуміло, що виникає ряд питань, зокрема щодо тих інвестиційних проектів, які мають запуститись вже цього року. Водночас, і сам механізм дії Закону має бути виписаний в підзаконних актах, а на їх розробку і прийняття потрібно мінімум пів року.

Тож ми в Європейській Бізнес Асоціації сподіваємось, що найближчим часом механізм регулювання даних питань буде розроблено й прийнято, і в країні запрацює якісний інструмент підтримки інвесторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: