fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Intesa Sanpaolo збільшує капітал ПРАВЕКС БАНК на 1,1 млрд гривень

01/ 04/ 2024
  ПРАВЕКС БАНК повідомляє про стратегічне рішення (№2/2024 від 28.03.2024) його акціонера, Групи Intesa Sanpaolo, провідної міжнародної фінансової групи в Єврозоні, про збільшення розміру капіталу за рахунок додаткових внесків акціонера на суму 1,1 млрд гривень.  Збільшення капіталу є додатковою підтримкою для забезпечення фінансової стійкості та підвищення рівня капіталу ПРАВЕКС БАНК. Стратегічне рішення акціонера матиме суттєвий позитивний вплив на нормативи капіталу ПРАВЕКС БАНК, підтримуючи ліквідність, фінансову стабільність та надійність установи для усіх зацікавлених сторін. І також це посилить здатність протистояти ризикам, на які наражається ПРАВЕКС БАНК та його клієнти в умовах повномасштабного вторгнення. Зазначимо, що Група Intesa Sanpaolo, одна із найбільш надійних та добре капіталізованих фінансових груп в Європі, завжди з готовністю надавала всебічну підтримку ПРАВЕКС БАНК, що було продемонстровано у різні кризові періоди упродовж минулих років, починаючи з 2008 року.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про стратегічне рішення (№2/2024 від 28.03.2024) його акціонера, Групи Intesa Sanpaolo, провідної міжнародної фінансової групи в Єврозоні, про збільшення розміру капіталу за рахунок додаткових внесків акціонера на суму 1,1 млрд гривень. 

Збільшення капіталу є додатковою підтримкою для забезпечення фінансової стійкості та підвищення рівня капіталу ПРАВЕКС БАНК.

Стратегічне рішення акціонера матиме суттєвий позитивний вплив на нормативи капіталу ПРАВЕКС БАНК, підтримуючи ліквідність, фінансову стабільність та надійність установи для усіх зацікавлених сторін.

І також це посилить здатність протистояти ризикам, на які наражається ПРАВЕКС БАНК та його клієнти в умовах повномасштабного вторгнення.

Зазначимо, що Група Intesa Sanpaolo, одна із найбільш надійних та добре капіталізованих фінансових груп в Європі, завжди з готовністю надавала всебічну підтримку ПРАВЕКС БАНК, що було продемонстровано у різні кризові періоди упродовж минулих років, починаючи з 2008 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: