fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Intesa Sanpaolo очолює рейтинг європейських банків за версією Institutional Investor

14/ 09/ 2021
  Група Intesa Sanpaolo посіла перше місце серед європейських банків і визнана найкращою італійською компанією в рейтингу Institutional Investor 2021 за відносини з фінансовими аналітиками та інституційними інвесторами, а також за аспекти ESG. За 2021 рік Institutional Investor нагородив Групу: Intesa Sanpaolo: найкращий європейський банк та найкраща італійська компанія у галузі відносин з фінансовими аналітиками та інституційними інвесторами, а також аспектів ESG. Карло Мессіна: підтверджений як найкращий генеральний директор серед європейських банків. Стефано Дель Пунта: підтверджений як найкращий фінансовий директор. Марко Дельфрате: підтверджений як найкращий спеціаліст із відносин з інвесторами. Нагороди, присвоєні Institutional Investor, свідчать про високу оцінку Групи Intesa Sanpaolo міжнародним співтовариством інвесторів за велику увагу, яку Банк приділяє питанням ESG, та за компетентність генеральногодиректора та команди менеджменту. Ці нагороди ґрунтуються на результатах розширеного опитування, проведеного серед приблизно 2000 фінансових аналітиків та інституційних інвесторів, які представляють понад 900 компаній. Institutional Investor - це незалежна, спеціалізована та провідна дослідницька компанія, яка має високу репутацію серед фінансових аналітиків та інституційних інвесторів. Компанія працює на ринку більше сорока років. Рейтинг, присвоєний Institutional Investor, базується на результатах обширного опитування, проведеного серед приблизно 2000 фінансових аналітиків та інституційних інвесторів, що представляють понад 900 компаній. Визнання в рейтингу свідчить про високу оцінку з боку міжнародної спільноти за італійську майстерність з міжнародним покликанням та велику увагу до питань ESG, одночасно визнаючи цінність генерального директора та управлінської команди, яка тривалий час перебувала на вершині уподобань інвесторів у Європі.

Група Intesa Sanpaolo посіла перше місце серед європейських банків і визнана найкращою італійською компанією в рейтингу Institutional Investor 2021 за відносини з фінансовими аналітиками та інституційними інвесторами, а також за аспекти ESG.

За 2021 рік Institutional Investor нагородив Групу:

  • Intesa Sanpaolo: найкращий європейський банк та найкраща італійська компанія у галузі відносин з фінансовими аналітиками та інституційними інвесторами, а також аспектів ESG.
  • Карло Мессіна: підтверджений як найкращий генеральний директор серед європейських банків.
  • Стефано Дель Пунта: підтверджений як найкращий фінансовий директор.
  • Марко Дельфрате: підтверджений як найкращий спеціаліст із відносин з інвесторами.

Нагороди, присвоєні Institutional Investor, свідчать про високу оцінку Групи Intesa Sanpaolo міжнародним співтовариством інвесторів за велику увагу, яку Банк приділяє питанням ESG, та за компетентність генеральногодиректора та команди менеджменту.

Ці нагороди ґрунтуються на результатах розширеного опитування, проведеного серед приблизно 2000 фінансових аналітиків та інституційних інвесторів, які представляють понад 900 компаній.

Institutional Investor – це незалежна, спеціалізована та провідна дослідницька компанія, яка має високу репутацію серед фінансових аналітиків та інституційних інвесторів. Компанія працює на ринку більше сорока років.

Рейтинг, присвоєний Institutional Investor, базується на результатах обширного опитування, проведеного серед приблизно 2000 фінансових аналітиків та інституційних інвесторів, що представляють понад 900 компаній. Визнання в рейтингу свідчить про високу оцінку з боку міжнародної спільноти за італійську майстерність з міжнародним покликанням та велику увагу до питань ESG, одночасно визнаючи цінність генерального директора та управлінської команди, яка тривалий час перебувала на вершині уподобань інвесторів у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: