fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації

13/ 02/ 2019
    В Україні на сьогоднішній день актуальним  питанням є покращення інвестиційного клімату та ведення конкурентоспроможної економіки. Які шляхи існують для реалізації економічного зростання? Як зробити компанію інвестиційно привабливою та залучити інвестора? Які внутрішні податкові та юридичні трансформації необхідні? 13 лютого Південноукраїнський офіс Асоціації спільно з міжнародної компанією “KPMG” знаходили відповіді на ці питання під час зустрічі “Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації”. Зустріч відкрила Вікторія Михно, яка поділилася основними ідеями форуму в Давосі. Серед них: діджитилізація, інтеграція, смарталізація, віртуалізація, десігнація/визначення. Предметом для глобального діалогу є і будуть: економічна співпраця, політика щодо технологій, кібербезпека, фінансова та валютна система, політика щодо економічних рішень, стійкість до ризиків, людський капітал, новий соціальний наратив, галузеві системи та інституційна реформа. Лідери компанії Андрій Усенко, Андрій Тимошенко, Максим Завальний та Юрій Кацер поділилися глибокими знаннями галузевої специфіки, обгрунтувавши свої доповіді реальними кейсами із власного досвіду. Презентації спікерів були насичені інформацією про зміни в законодавстві, зокрема щодо реформування судової системи, валютного регулювання, банківського сектору. Актуальною темою залишається заохочування закордонних надходжень та запевнення інвестора в успішності проекту. Крім того, обговорили стратегічні і гострі міжнародні теми та події, що безпосередньо впливають на долю світу та України зокрема. До панельної дискусії також приєдналися представники регіонального бізнесу: Інеса Платонова від “PLASKE” та Євген Ромащин від “TIS”, які на прикладах власного бізнесу поділилися досвідом ефективної трансформації компаній, зміни внутрішньої організаційної структури, дали певні поради щодо меж відповідальності та контролю працівників, мотивації колег, формування резерву компетентних кадрів, внутрішнього просування талантів в компанії та ефективності грейдової оплати праці. В перервах між жвавими дискусіями, насолоджуючись краєвидом моря, гості знайомились один з одним  та ділилися враженнями від почутих інсайтів.
01/

 

В Україні на сьогоднішній день актуальним  питанням є покращення інвестиційного клімату та ведення конкурентоспроможної економіки. Які шляхи існують для реалізації економічного зростання? Як зробити компанію інвестиційно привабливою та залучити інвестора? Які внутрішні податкові та юридичні трансформації необхідні? 13 лютого Південноукраїнський офіс Асоціації спільно з міжнародної компанією “KPMG” знаходили відповіді на ці питання під час зустрічі “Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації”.

Зустріч відкрила Вікторія Михно, яка поділилася основними ідеями форуму в Давосі. Серед них: діджитилізація, інтеграція, смарталізація, віртуалізація, десігнація/визначення. Предметом для глобального діалогу є і будуть: економічна співпраця, політика щодо технологій, кібербезпека, фінансова та валютна система, політика щодо економічних рішень, стійкість до ризиків, людський капітал, новий соціальний наратив, галузеві системи та інституційна реформа. Лідери компанії Андрій Усенко, Андрій Тимошенко, Максим Завальний та Юрій Кацер поділилися глибокими знаннями галузевої специфіки, обгрунтувавши свої доповіді реальними кейсами із власного досвіду. Презентації спікерів були насичені інформацією про зміни в законодавстві, зокрема щодо реформування судової системи, валютного регулювання, банківського сектору. Актуальною темою залишається заохочування закордонних надходжень та запевнення інвестора в успішності проекту.

Крім того, обговорили стратегічні і гострі міжнародні теми та події, що безпосередньо впливають на долю світу та України зокрема. До панельної дискусії також приєдналися представники регіонального бізнесу: Інеса Платонова від “PLASKE” та Євген Ромащин від “TIS”, які на прикладах власного бізнесу поділилися досвідом ефективної трансформації компаній, зміни внутрішньої організаційної структури, дали певні поради щодо меж відповідальності та контролю працівників, мотивації колег, формування резерву компетентних кадрів, внутрішнього просування талантів в компанії та ефективності грейдової оплати праці. В перервах між жвавими дискусіями, насолоджуючись краєвидом моря, гості знайомились один з одним  та ділилися враженнями від почутих інсайтів.

Спікери

1 / 4
Вікторія Михно
Керівник відділу з розвитку бізнесу, KPMG в Україні
Андрій Усенко
заступник директора, KPMG в Україні
Андрій Тимошенко
Директор, управлінське консультування, KPMG в Україні
Максим Завальний
Директор, податкове та юридичне консультування, KPMG в Україні
Вікторія Михно
Андрій Усенко
Андрій Тимошенко
Максим Завальний

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: