fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації

20/ 02/ 2019
    Які глобальні виклики вже впливають на українські компанії та які рішення варто впроваджувати сьогодні в бізнесі, аби втримуватися на плаву в період стрімких змін?  Як зробити компанію інвестиційно привабливою? Чому варто оптимізувати організаційну структуру управляння та чисельність персоналу, як правильно це зробити з точки зору податкового та юридичного аспектів? Про все це, а ще про головні інсайти Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі 2019 дізнавалися представники Дніпровського офісу Асоціації, які взяли участь у заході «Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації», що відбувся 20 лютого у Дніпрі. Після насиченої цікавою та корисною інформацією першої частини заходу учасники переключилися до панельної дискусії за участю топ-менеджерів провідних компаній, які поділилися власним досвідом щодо впровадження трансформацій в бізнесі, очікуваннями від глобальної фінансово-економічної ситуації та деякими трендами, яких варто триматися в найближчій перспективі. Дякуємо всім учасникам заходу та експертам KPMG в Україні за високопрофесійну зустріч!
01/

 

Які глобальні виклики вже впливають на українські компанії та які рішення варто впроваджувати сьогодні в бізнесі, аби втримуватися на плаву в період стрімких змін?  Як зробити компанію інвестиційно привабливою? Чому варто оптимізувати організаційну структуру управляння та чисельність персоналу, як правильно це зробити з точки зору податкового та юридичного аспектів?

Про все це, а ще про головні інсайти Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі 2019 дізнавалися представники Дніпровського офісу Асоціації, які взяли участь у заході «Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації», що відбувся 20 лютого у Дніпрі.

Після насиченої цікавою та корисною інформацією першої частини заходу учасники переключилися до панельної дискусії за участю топ-менеджерів провідних компаній, які поділилися власним досвідом щодо впровадження трансформацій в бізнесі, очікуваннями від глобальної фінансово-економічної ситуації та деякими трендами, яких варто триматися в найближчій перспективі.

Дякуємо всім учасникам заходу та експертам KPMG в Україні за високопрофесійну зустріч!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: