fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

INPRAXI LAW запустила Market Entry Desk

04/ 10/ 2021
  В рамках департаменту юристи INPRAXI LAW здійснюють правовий супровід інвестора при будь-якій формі виходу на український і зарубіжні ринки: відкриття представництва, реєстрація компанії, створення спільного підприємства / державно-приватне партнерство, Greenfield і Brownfield інвестиції. Широке портфоліо департаменту охоплює компанії з різних індустрій, зокрема, Fintech, беттінг, HoReCa, кіберспорт, медицина та охорона здоров’я. Департамент успішно співпрацює з багатьма юридичними фірмами в Азії та Європі. З актуальними проєктами, реалізованими в рамках цієї практики протягом 2021 року можна ознайомитися за посиланням.

В рамках департаменту юристи INPRAXI LAW здійснюють правовий супровід інвестора при будь-якій формі виходу на український і зарубіжні ринки: відкриття представництва, реєстрація компанії, створення спільного підприємства / державно-приватне партнерство, Greenfield і Brownfield інвестиції.

Широке портфоліо департаменту охоплює компанії з різних індустрій, зокрема, Fintech, беттінг, HoReCa, кіберспорт, медицина та охорона здоров’я.

Департамент успішно співпрацює з багатьма юридичними фірмами в Азії та Європі.

З актуальними проєктами, реалізованими в рамках цієї практики протягом 2021 року можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: