fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Innoware виступить Партнером із ERP і цифрової трансформації бізнесу наймасштабнішої події у сфері фінансів – 22 Щорічного Форуму Фінансових Директорів України

04/ 06/ 2024
  Ukrainian CFO Forum – єдина в Україні комунікаційна платформа для топ-управлінців, які просувають зміни у своїх компаніях, впливають на галузь і змінюють бізнес-ландшафт країни. Цього року на 22 UKRAINIAN CFO FORUM відбудеться декілька цікавих і важливих подій: 14 червня 2024 | Brave CFO Gathering Зустріч сміливих CFO, присвячена управлінню ризиками, стратегіям стійкості та довгострокового зростання. Головна мета події – визначити стратегічний план узгодження ресурсів із пріоритетами та критичними напрямками розвитку бізнесу в умовах воєнного часу. Липень – жовтень 2024| Цикл онлайн – подій: вебінари та практичні воркшопи від партнерів. 24 - 25 жовтня 2024 | Ukrainian CFO Forum. Найбільша платформа для фінансових дискусій, де визначаються ключові перспективи бізнесу. Понад 20 років форум обєднує представників усіх секторів і ринків, надаючи унікальну можливість для проведення критичних дискусій та вирішення спільних викликів. Вже через два тижні – 14 червня 2024 року розпочнеться перша частина форуму – конференція Brave CFO Gathering. 20+ спікерів і 300+ учасників зберуться у Києві для того, щоб обговорити виклики і можливості: монетарні, фіскальні, регуляторні, цифрові, що чекають на бізнес у 2024 році, та обмінятись досвідом подальшого розвитку, попри кризу та невизначеність. Детальна інформація про спікерів, партнерів, ключові теми програми за посиланням. Як співорганізатор форуму, запрошуємо до участі директорів і фінансових директорів підприємств, які, не дивлячись на виклики сьогодення, відкриті до знань і технологій, найважливішими складовими яких є вміння швидко трансформувати й адаптувати бізнес-процеси до мінливих ринкових умов, що у сучасних реаліях надає значну перевагу і можливість у майбутньому бути успішними та конкурентними. Для спільноти Innoware передбачені особливі знижки. З промокодом BraveInnoware, ви отримаєте -20% знижки на усі пакети участі. Kоманда Innoware готується до активної комунікації з учасниками Brave CFO Gathering. Дмитро Попінако – СEO Innoware виступить модератором СЕСІЇ 2 | «Стратегії 2024-2025: Витривалість бізнесу та ESG». Також, на конференції спеціалісти Innoware будуть надавати консультації стосовно проектів переходу з російських облікових систем на рішення Microsoft, впровадження та підтримки Microsoft Dynamics 365 (ERP,CRM, НR), хмарних рішень Microsoft AZURE, всієї лінійки програмних продуктів Microsoft 365, проектів автоматизації бізнес-процесів на базі платформи Microsoft Power Automate, консультацій щодо ефективного використання штучного інтелекту в бізнес-процесах. До зустрічі на форумі! З повагою, Команда Innoware

Ukrainian CFO Forum – єдина в Україні комунікаційна платформа для топ-управлінців, які просувають зміни у своїх компаніях, впливають на галузь і змінюють бізнес-ландшафт країни.

Цього року на 22 UKRAINIAN CFO FORUM відбудеться декілька цікавих і важливих подій:

  • 14 червня 2024 | Brave CFO Gathering
    Зустріч сміливих CFO, присвячена управлінню ризиками, стратегіям стійкості та довгострокового зростання. Головна мета події – визначити стратегічний план узгодження ресурсів із пріоритетами та критичними напрямками розвитку бізнесу в умовах воєнного часу.
  • Липень – жовтень 2024| Цикл онлайн – подій: вебінари та практичні воркшопи від партнерів.
  • 24 – 25 жовтня 2024 | Ukrainian CFO Forum. Найбільша платформа для фінансових дискусій, де визначаються ключові перспективи бізнесу. Понад 20 років форум об’єднує представників усіх секторів і ринків, надаючи унікальну можливість для проведення критичних дискусій та вирішення спільних викликів.

Вже через два тижні – 14 червня 2024 року розпочнеться перша частина форуму – конференція Brave CFO Gathering. 20+ спікерів і 300+ учасників зберуться у Києві для того, щоб обговорити виклики і можливості: монетарні, фіскальні, регуляторні, цифрові, що чекають на бізнес у 2024 році, та обмінятись досвідом подальшого розвитку, попри кризу та невизначеність. Детальна інформація про спікерів, партнерів, ключові теми програми за посиланням.

Як співорганізатор форуму, запрошуємо до участі директорів і фінансових директорів підприємств, які, не дивлячись на виклики сьогодення, відкриті до знань і технологій, найважливішими складовими яких є вміння швидко трансформувати й адаптувати бізнес-процеси до мінливих ринкових умов, що у сучасних реаліях надає значну перевагу і можливість у майбутньому бути успішними та конкурентними.

Для спільноти Innoware передбачені особливі знижки. З промокодом BraveInnoware, ви отримаєте -20% знижки на усі пакети участі.

Kоманда Innoware готується до активної комунікації з учасниками Brave CFO Gathering.

Дмитро Попінако – СEO Innoware виступить модератором СЕСІЇ 2 | «Стратегії 2024-2025: Витривалість бізнесу та ESG». Також, на конференції спеціалісти Innoware будуть надавати консультації стосовно проектів переходу з російських облікових систем на рішення Microsoft, впровадження та підтримки Microsoft Dynamics 365 (ERP,CRM, НR), хмарних рішень Microsoft AZURE, всієї лінійки програмних продуктів Microsoft 365, проектів автоматизації бізнес-процесів на базі платформи Microsoft Power Automate, консультацій щодо ефективного використання штучного інтелекту в бізнес-процесах.

До зустрічі на форумі!

З повагою,
Команда Innoware

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: