fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інноваційний благодійний проєкт «Прямий діалог» та його перші результати

24/ 09/ 2021
  У серпні 2021 року міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна розпочала реалізацію проєкту «Прямий діалог», англійська назва – «Face-to-Face», саме так його називають в усьому світі. Головна мета – залучення регулярних благодійних внесків від індивідуальних осіб. СОС Дитячі Містечка Україна реалізовує «Прямий діалог» на підтримку дітей-сиріт та дітей, які втратили батьківське піклування. У рамках проєкту інформаційні представники (фейсери) організації у брендованому одязі, з офіційними бейджами знаходяться в торговельних центрах, супермаркетах, на вулицях міста Києва, розповідають людям про роботу СОС Дитячі Містечка та пропонують підтримати її діяльність, оформивши щомісячний благодійний внесок через платіжну систему на сайті організації. Готівку і товари не просять і не приймають. Проведення «Face-to-Face» кампаній – звична світова практика залучення прихильників до діяльності неурядових організацій. За перший місяць проєкту вдалось: провести 1000+ діалогів з відвідувачами гіпермаркету “Ашан Рів Гош”, ТРЦ “РайОN” у місті Києві; залучити 64 благодійника/ці, які долучились до щомісячної підтримки дітей у наших програмах; сума середньої щомісячної підтримки складає 320 грн. – вартість консультації логопеда, психолога чи корекційного педагога для дитини. Завдяки безпосередній комунікації із фейсерами, усе більше і більше людей дізнаються про роботу організації. І долучаються до регулярної допомоги, що дає змогу планувати діяльність та піклуватись про більшу кількість дітей. Проєкт “Комунікаційна підтримка запуску інноваційної моделі залучення ресурсів” впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation https://zagoriy.foundation/.

У серпні 2021 року міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна розпочала реалізацію проєкту «Прямий діалог», англійська назва – «Face-to-Face», саме так його називають в усьому світі. Головна мета – залучення регулярних благодійних внесків від індивідуальних осіб.

СОС Дитячі Містечка Україна реалізовує «Прямий діалог» на підтримку дітей-сиріт та дітей, які втратили батьківське піклування. У рамках проєкту інформаційні представники (фейсери) організації у брендованому одязі, з офіційними бейджами знаходяться в торговельних центрах, супермаркетах, на вулицях міста Києва, розповідають людям про роботу СОС Дитячі Містечка та пропонують підтримати її діяльність, оформивши щомісячний благодійний внесок через платіжну систему на сайті організації. Готівку і товари не просять і не приймають. Проведення «Face-to-Face» кампаній – звична світова практика залучення прихильників до діяльності неурядових організацій.

За перший місяць проєкту вдалось:

  • провести 1000+ діалогів з відвідувачами гіпермаркету “Ашан Рів Гош”, ТРЦ “РайОN” у місті Києві;
  • залучити 64 благодійника/ці, які долучились до щомісячної підтримки дітей у наших програмах;
  • сума середньої щомісячної підтримки складає 320 грн. – вартість консультації логопеда, психолога чи корекційного педагога для дитини.

Завдяки безпосередній комунікації із фейсерами, усе більше і більше людей дізнаються про роботу організації. І долучаються до регулярної допомоги, що дає змогу планувати діяльність та піклуватись про більшу кількість дітей.

Проєкт “Комунікаційна підтримка запуску інноваційної моделі залучення ресурсів” впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation https://zagoriy.foundation/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: