fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ініціатива “Подаруй пораненому здоровʼя замість сувенірів”

07/ 12/ 2023
  Ініціатива “Подаруй пораненому здоровʼя замість сувенірів” від Фонду “HOUP.ORG” та EBA - це унікальна кампанія, яка закликає соціально-відповідальний бізнес та окремих осіб перенаправляти кошти, які зазвичай витрачаються на корпоративні подарунки на Різдво та на Новий Рік, на більш значущу мету - лікування поранених з метою збереження від ампутацій їх кінцівок. Цей проект триває задля підтримки резидентів національної програми #ВрятуйКінцівку та пропонує змінити традиційну практику обміну подарунками (такими як сувеніри, солодощі та календарі), в корпоративному середовищі, підкреслюючи, що кошти, витрачені на ці часто незначні речі, можуть мати значний вплив на життя поранених, які потребують допомоги. Процес включає чотири основні кроки: 1. Розподіл бюджету: після звернення до компаній Фонду “HOUP.ORG” керівництво компаній вирішують, скільки зі свого бюджету, який мав спрямовуватись на новорічні сувеніри - виділити на благодійність. 2. Визначення бенефіціарів: Фонд «HOUP.ORG” допомагає підібрати поранених, яким потрібна допомога в лікуванні. 3. Подарункова листівка: Компанії, що беруть участь в акції, отримують вітальну листівку від Фонду «HOUP.ORG”, в якій детально описано, як були витрачені пожертвувані кошти. Цю інтерактивну листівку можна налаштувати таким чином, щоб поділитися нею всередині компанії або з бізнес-партнерами. 4. Соціальна угода відповідальної компанії: Підписується меморандум між Фондом «HOUP.ORG” та Компанією, за необхідності, для офіційного здійснення благодійної діяльності та поширення інформації про потребу порятунку кінцівок поранених. Ініціатива “Подаруй пораненому здоровʼя замість сувенірів” зустрічає велику підтримку. Запрошуємо об’єднати зусилля по порятунку кінцівок від ампутацій та допомогти врятувати життя та здоровя поранених захисників та цивільних задля збереження працездатності людських ресурсів як рушійної сили для  відновлення післявоєнної економіки та відродження нашої країни.

Ініціатива “Подаруй пораненому здоровʼя замість сувенірів” від Фонду HOUP.ORG” та EBA – це унікальна кампанія, яка закликає соціально-відповідальний бізнес та окремих осіб перенаправляти кошти, які зазвичай витрачаються на корпоративні подарунки на Різдво та на Новий Рік, на більш значущу мету – лікування поранених з метою збереження від ампутацій їх кінцівок.

Цей проект триває задля підтримки резидентів національної програми #ВрятуйКінцівку та пропонує змінити традиційну практику обміну подарунками (такими як сувеніри, солодощі та календарі), в корпоративному середовищі, підкреслюючи, що кошти, витрачені на ці часто незначні речі, можуть мати значний вплив на життя поранених, які потребують допомоги.

Процес включає чотири основні кроки:

1. Розподіл бюджету: після звернення до компаній Фонду “HOUP.ORG” керівництво компаній вирішують, скільки зі свого бюджету, який мав спрямовуватись на новорічні сувеніри – виділити на благодійність.

2. Визначення бенефіціарів: Фонд «HOUP.ORG” допомагає підібрати поранених, яким потрібна допомога в лікуванні.

3. Подарункова листівка: Компанії, що беруть участь в акції, отримують вітальну листівку від Фонду «HOUP.ORG”, в якій детально описано, як були витрачені пожертвувані кошти. Цю інтерактивну листівку можна налаштувати таким чином, щоб поділитися нею всередині компанії або з бізнес-партнерами.

4. Соціальна угода відповідальної компанії: Підписується меморандум між Фондом «HOUP.ORG” та Компанією, за необхідності, для офіційного здійснення благодійної діяльності та поширення інформації про потребу порятунку кінцівок поранених.

Ініціатива “Подаруй пораненому здоровʼя замість сувенірів” зустрічає велику підтримку.

Запрошуємо об’єднати зусилля по порятунку кінцівок від ампутацій та допомогти врятувати життя та здоров’я поранених захисників та цивільних задля збереження працездатності людських ресурсів як рушійної сили для  відновлення післявоєнної економіки та відродження нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: