fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інформаційний центр для юридичних осіб ОТП Банку CоHub доступний у месенджерах

01/ 11/ 2021
  Від 1.11.2021 Інформаційний центр для юридичних осіб ОТП Банку Corporative Hub (CоHub) доступний у чатах Viber, Telegram, Facebook. Фахівці Інформаційного центру для юридичних осіб надають відповіді з 09:00 до 18:00. За допомогою сервісу СоHub можна знайти будь-яку інформацію щодо розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб та про систему клієнт–банку ClickOTPay (підключення, інтерфейс та його налаштування, операції тощо). Також оператори CоHub допоможуть клієнтам здійснити купівлю, продаж та платежі в іноземній валюті; провести платежі, анулювати/скасувати їх, дізнатися інформацію щодо їхнього статусу; замовити готівку, отримати інформацію щодо статусу та проведення зарплатних відомостей; підібрати тарифний пакет, продукти та послуги ОТП Банку для бізнесу та вирішити багато інших питань. Крім того, юридичні клієнти можуть отримати консультації за телефонами гарячої лінії:  (044)495-06-91, (067)/ (073)/(050) 377-13-31 (вартість дзвінків згідно з тарифами операторів зв’язку) або через e-mail: cohub@otpbank.com.ua, clb@otpbank.com.ua. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Від 1.11.2021 Інформаційний центр для юридичних осіб ОТП Банку Corporative Hub (CоHub) доступний у чатах Viber, Telegram, Facebook. Фахівці Інформаційного центру для юридичних осіб надають відповіді з 09:00 до 18:00.

За допомогою сервісу СоHub можна знайти будь-яку інформацію щодо розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб та про систему клієнт–банку ClickOTPay (підключення, інтерфейс та його налаштування, операції тощо). Також оператори CоHub допоможуть клієнтам здійснити купівлю, продаж та платежі в іноземній валюті; провести платежі, анулювати/скасувати їх, дізнатися інформацію щодо їхнього статусу; замовити готівку, отримати інформацію щодо статусу та проведення зарплатних відомостей; підібрати тарифний пакет, продукти та послуги ОТП Банку для бізнесу та вирішити багато інших питань.

Крім того, юридичні клієнти можуть отримати консультації за телефонами гарячої лінії:  (044)495-06-91, (067)/ (073)/(050) 377-13-31 (вартість дзвінків згідно з тарифами операторів зв’язку)

або через e-mail: cohub@otpbank.com.ua, clb@otpbank.com.ua.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: