fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інформаційний дайджест «АрселорМіттал Кривий Ріг», квітень 2024

13/ 05/ 2024
  Головні новини: • 11 квітня 2024 року відбулась конференція трудового колективу, в роботі якої взяли участь 139 з 149 делегатів, обраних трудовими колективами підприємства, а також запрошені представники адміністрації підприємства. З метою запобігання ризикам, пов’язаним з воєнною агресією проти України, конференція проходила в онлайн форматі. Одним з головних пунктів порядку денного стало схвалення нового Колективного договору, проєкт якого був розроблений і затверджений за результатами п’яти місяців роботи спільної Робочої комісії. • У поліклініці металургійного виробництва медичного центру ПП «Стіл Сервіс» надаються безоплатні медичні послуги працівникам наших підприємств, які були або є військовослужбовцями, та членам родин загиблих. Профогляди проводяться безкоштовно, але трапляються випадки, коли захиснику треба додаткове лікування для пришвидшення одужання. Наприклад, зробити масаж, пройти фізіотерапевтичні процедури, флюорографічне обстеження, рентген, аналізи. Військовослужбовців завжди готові приймати лікарі-терапевти, окуліст, психолог та інші профільні лікарі. • 16 квітня генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо зустрівся на прессніданку з представниками 13 криворізьких медіа. Головними темами зустрічі стали виробничі результати підприємства за 1 квартал 2024 року, плани з відновлення виробництва та головні виклики, що стоять перед підприємством – дефіцит кадрів, нестабільна ситуація з енергозабезпеченням.

Головні новини:

• 11 квітня 2024 року відбулась конференція трудового колективу, в роботі якої взяли участь 139 з 149 делегатів, обраних трудовими колективами підприємства, а також запрошені представники адміністрації підприємства. З метою запобігання ризикам, пов’язаним з воєнною агресією проти України, конференція проходила в онлайн форматі. Одним з головних пунктів порядку денного стало схвалення нового Колективного договору, проєкт якого був розроблений і затверджений за результатами п’яти місяців роботи спільної Робочої комісії.

• У поліклініці металургійного виробництва медичного центру ПП «Стіл Сервіс» надаються безоплатні медичні послуги працівникам наших підприємств, які були або є військовослужбовцями, та членам родин загиблих. Профогляди проводяться безкоштовно, але трапляються випадки, коли захиснику треба додаткове лікування для пришвидшення одужання. Наприклад, зробити масаж, пройти фізіотерапевтичні процедури, флюорографічне обстеження, рентген, аналізи. Військовослужбовців завжди готові приймати лікарі-терапевти, окуліст, психолог та інші профільні лікарі.

• 16 квітня генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо зустрівся на прессніданку з представниками 13 криворізьких медіа. Головними темами зустрічі стали виробничі результати підприємства за 1 квартал 2024 року, плани з відновлення виробництва та головні виклики, що стоять перед підприємством – дефіцит кадрів, нестабільна ситуація з енергозабезпеченням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: