fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інформаційний дайджест «АрселорМіттал Кривий Ріг», березень 2024

18/ 04/ 2024
  Головні новини: Віцепрезидент «АрселорМіттал» Віджай Гоял, директор з охорони праці «АрселорМіттал» Робін Палм’є, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо взяли участь у стратегічній сесії з керівництвом підприємства, присвяченій розвитку системи охорони праці та промислової безпеки, забезпечення сталого виробничого процесу, збільшенню обсягів виробництва й продажів продукції та стратегії персоналу.  «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосив виробничі результати за лютий 2024. У порівнянні місяць до місяця з 2023 роком нашому підприємству вдалося суттєво наростити виробництво усіх основних видів продукції. Так, порівняно з лютим 2023 року виробництво залізорудного концентрату виросло на 35% (на 147 тис. тонн до 572 тис. тонн), коксу доменного на 57% (на 28 тис. тонн до 77 тис. тонн), чавуну на 33% (на 29 тис. тонн до 116 тис. тонн), сталі на 17% (на 11 тис. тонн до 77 тис. тонн) та прокату на 16% (на 10 тис. тонн до 73 тис. тонн). Причиною цього росту була важка ситуація з енергопостачанням у лютому 2023 року через пошкодження агресором енергетичної інфраструктури України. «АрселорМіттал Кривий Ріг» увійшло до рейтингу найкращих компаній України з бездоганною репутацією у 2024 році. Основними критеріями відбору Індексу Опендатабота-2024 були: фінансові показники; відсутність зв’язків з росією та білоруссю; ділова репутація. За підсумками аналітичного інструменту для оцінки реального становища та географії українського бізнесу, який базується на даних з державних реєстрів, в галузі переробної промисловості «АрселорМіттал Кривий Ріг» посів третє місце.

Головні новини:

  • Віцепрезидент «АрселорМіттал» Віджай Гоял, директор з охорони праці «АрселорМіттал» Робін Палм’є, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо взяли участь у стратегічній сесії з керівництвом підприємства, присвяченій розвитку системи охорони праці та промислової безпеки, забезпечення сталого виробничого процесу, збільшенню обсягів виробництва й продажів продукції та стратегії персоналу. 
  • «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосив виробничі результати за лютий 2024. У порівнянні місяць до місяця з 2023 роком нашому підприємству вдалося суттєво наростити виробництво усіх основних видів продукції. Так, порівняно з лютим 2023 року виробництво залізорудного концентрату виросло на 35% (на 147 тис. тонн до 572 тис. тонн), коксу доменного на 57% (на 28 тис. тонн до 77 тис. тонн), чавуну на 33% (на 29 тис. тонн до 116 тис. тонн), сталі на 17% (на 11 тис. тонн до 77 тис. тонн) та прокату на 16% (на 10 тис. тонн до 73 тис. тонн). Причиною цього росту була важка ситуація з енергопостачанням у лютому 2023 року через пошкодження агресором енергетичної інфраструктури України.
  • «АрселорМіттал Кривий Ріг» увійшло до рейтингу найкращих компаній України з бездоганною репутацією у 2024 році. Основними критеріями відбору Індексу Опендатабота-2024 були: фінансові показники; відсутність зв’язків з росією та білоруссю; ділова репутація. За підсумками аналітичного інструменту для оцінки реального становища та географії українського бізнесу, який базується на даних з державних реєстрів, в галузі переробної промисловості «АрселорМіттал Кривий Ріг» посів третє місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: