fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інеса Летич — член Правління Комітету управління персоналом ЄБА на 2022 рік

30/ 12/ 2021
  Радниця та спів-керівниця практики трудового права Asters Інеса Летич була обрана до складу Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) на 2022 рік. Серед основних напрямків розвитку Комітету, вона виділяє: • просування реформи трудового законодавства в Україні, яке потребує оновлення • допомога компаніям-членам ЄБА у розробці сучасних юридичних рішень у сфері HR   Інеса має понад 15 років досвіду роботи у провідних юридичних фірмах та міжнародних компаніях. Її основна мета — надати національним та міжнародним компаніям ефективні юридичні рішення у сфері HR для щоденної роботи, а також вирішення кризових ситуацій. Вона також є частим спікером на бізнес-заходах та автором професійних публікацій. Європейська Бізнес Асоціація — одна з найбільших бізнес-спільнот, яка обєднує компанії, що працюють в Україні, та налічує понад 1000 членів. Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристи Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Радниця та спів-керівниця практики трудового права Asters Інеса Летич була обрана до складу Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) на 2022 рік. Серед основних напрямків розвитку Комітету, вона виділяє:

• просування реформи трудового законодавства в Україні, яке потребує оновлення

• допомога компаніям-членам ЄБА у розробці сучасних юридичних рішень у сфері HR  

Інеса має понад 15 років досвіду роботи у провідних юридичних фірмах та міжнародних компаніях. Її основна мета — надати національним та міжнародним компаніям ефективні юридичні рішення у сфері HR для щоденної роботи, а також вирішення кризових ситуацій. Вона також є частим спікером на бізнес-заходах та автором професійних публікацій.

Європейська Бізнес Асоціація — одна з найбільших бізнес-спільнот, яка об’єднує компанії, що працюють в Україні, та налічує понад 1000 членів.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристи Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: