fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Іменна ручка Президента США Джо Байдена

20/ 05/ 2022
  Укроборонпром разом з Prozorro.Продажі оголошує благодійний аукціон з продажу іменної ручки Президента США Джо Байдена. Подібною ручкою 9 травня Джо Байден підписав закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні. Ручку на благодійний аукціон надав генеральний директор Концерну Юрій Гусєв, яку отримав в подарунок від Джо Байдена під час його візиту в Україну в якості Віце-президента США у 2017 році. Заявки для участі в аукціоні приймаються до 23:59, 23 травня 2022 року. Всі виручені кошти від проведеного аукціону будуть спрямовані на підтримку новоствореного ЗСУ 47 окремого батальйону під командуванням Івана Шаламаги. За два тижні батальйон вирушає на Донецький та Луганський напрямки – одні з найгарячіших на сьогодні. Кошти потрібні на пікапи, вартісну техніку та спорядження для бійців. Про витрачені на потреби батальйону кошти поінформує головний сержант частини Валерій Маркус.  Більше про аукціон читайте тут: https://prozorro.sale/ruchka-dzho-bajdena-charity

Укроборонпром разом з Prozorro.Продажі оголошує благодійний аукціон з продажу іменної ручки Президента США Джо Байдена.

Подібною ручкою 9 травня Джо Байден підписав закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні.

Ручку на благодійний аукціон надав генеральний директор Концерну Юрій Гусєв, яку отримав в подарунок від Джо Байдена під час його візиту в Україну в якості Віце-президента США у 2017 році.

Заявки для участі в аукціоні приймаються до 23:59, 23 травня 2022 року.

Всі виручені кошти від проведеного аукціону будуть спрямовані на підтримку новоствореного ЗСУ 47 окремого батальйону під командуванням Івана Шаламаги.

За два тижні батальйон вирушає на Донецький та Луганський напрямки – одні з найгарячіших на сьогодні. Кошти потрібні на пікапи, вартісну техніку та спорядження для бійців. Про витрачені на потреби батальйону кошти поінформує головний сержант частини Валерій Маркус.

ℹ️ Більше про аукціон читайте тут: https://prozorro.sale/ruchka-dzho-bajdena-charity

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: