fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ілона Болюбаш була визнана Висхідною зіркою Міжнародної асоціації торгових марок (INTA)

15/ 11/ 2023
  Ми дуже раді, що наша колега Ілона Болюбаш була визнана Висхідною зіркою Міжнародної асоціації торгових марок (INTA)! Метою цієї програми є виявлення та виховання майбутніх лідерів і учасників професії інтелектуальної власності, особливо молодих практиків. Ілону було обрано як професіонала, який продемонстрував прагнення зробити внесок у професію інтелектуальної власності або INTA, продемонструвавши суттєві навички інтелектуальної власності або динамічні навички через досягнення в Асоціації або за її межами. Ілона вже брала участь у презентації «INTA 101», де генеральний директор INTA Етьєн Санс де Аседо поділився оглядом пріоритетів та основних напрямків діяльності INTA. Її обрання висхідною зіркою INTA означає нові можливості для професійного розвитку, зокрема можливості для зростання в INTA, включаючи курс INTA 101, який допоможе орієнтуватися в Асоціації та розвивати свою кар’єру в INTA, а також можливості наставництва з досвідченими лідерами INTA. Вітаємо колегу та бажаємо нових висот!

Ми дуже раді, що наша колега Ілона Болюбаш була визнана Висхідною зіркою Міжнародної асоціації торгових марок (INTA)!

Метою цієї програми є виявлення та виховання майбутніх лідерів і учасників професії інтелектуальної власності, особливо молодих практиків. Ілону було обрано як професіонала, який продемонстрував прагнення зробити внесок у професію інтелектуальної власності або INTA, продемонструвавши суттєві навички інтелектуальної власності або динамічні навички через досягнення в Асоціації або за її межами.

Ілона вже брала участь у презентації «INTA 101», де генеральний директор INTA Етьєн Санс де Аседо поділився оглядом пріоритетів та основних напрямків діяльності INTA. Її обрання висхідною зіркою INTA означає нові можливості для професійного розвитку, зокрема можливості для зростання в INTA, включаючи курс INTA 101, який допоможе орієнтуватися в Асоціації та розвивати свою кар’єру в INTA, а також можливості наставництва з досвідченими лідерами INTA.

Вітаємо колегу та бажаємо нових висот!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: