fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ілля Свердлов визнан провідним фахівцем із супроводу податкових спорів в Україні

18/ 09/ 2017
  Ілля Свердлов, юридичний директор та керівник податкової практики, персонально рекомендований як провідний юрист з податкових спорів в Україні за версією Tax Controversy Leaders Guide 2017. DLA Piper пишається, що четвертий рік поспіль довідник включає юриста київського офісу в огляд по Україні. Ілля очолює податкову практику, що надає комплексні консультації з питань українського та міжнародного оподаткування, включаючи питання, пов’язані з корпоративним оподаткуванням та трансфертним ціноутворенням, непрямими податками та митним законодавством, оподаткуванням фізичних осіб та оподаткуванням у сфері нерухомості. Податкова практика відома рівнем клієнтського сервісу та високо оцінена у сфері податкового консультування, трансфертного ціноутворення та податкових спорів в Україні рейтинговими довідниками Chambers Global, Chambers Europe, International Tax Review, World Tax, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients. Видання Tax Controversy Leaders вперше було опубліковане у 2011 році і налічує 60 юрисдикцій. Аби посісти місце у рейтингу, фахівець має бути досвідченим в усіх сферах супроводу податкових спорів та володіти широким спектром навичок для вирішення потреб платників податків під час вирішення спорів. За додатковою інформацією звертайтеся Інна Воронова, PR and event coordinator, DLA Piper в Україні Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected] Примітка ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Ілля Свердлов, юридичний директор та керівник податкової практики, персонально рекомендований як провідний юрист з податкових спорів в Україні за версією Tax Controversy Leaders Guide 2017. DLA Piper пишається, що четвертий рік поспіль довідник включає юриста київського офісу в огляд по Україні.

Ілля очолює податкову практику, що надає комплексні консультації з питань українського та міжнародного оподаткування, включаючи питання, пов’язані з корпоративним оподаткуванням та трансфертним ціноутворенням, непрямими податками та митним законодавством, оподаткуванням фізичних осіб та оподаткуванням у сфері нерухомості. Податкова практика відома рівнем клієнтського сервісу та високо оцінена у сфері податкового консультування, трансфертного ціноутворення та податкових спорів в Україні рейтинговими довідниками Chambers Global, Chambers Europe, International Tax Review, World Tax, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients.

Видання Tax Controversy Leaders вперше було опубліковане у 2011 році і налічує 60 юрисдикцій. Аби посісти місце у рейтингу, фахівець має бути досвідченим в усіх сферах супроводу податкових спорів та володіти широким спектром навичок для вирішення потреб платників податків під час вирішення спорів.

За додатковою інформацією звертайтеся

Інна Воронова, PR and event coordinator, DLA Piper в Україні

Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]

Примітка

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: