fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ігор Бєда увійшов у трійку найкращих топ-менеджерів IT-галузі України

15/ 07/ 2020
  Керуючий директор GlobalLogic у Центральній і Східній Європі Ігор Бєда визнаний одним з найкращих топ-менеджерів у рейтингу керівників в IT-сфері за версією журналу Фокус.  Раніше Ігор Бєда керував українським офісом GlobalLogic, а в 2019 році очолив регіон Центральної та Східної Європи (CEE), в який, крім України, входить Польща, Словаччина і Хорватія. Під керівництвом Ігоря понад 6500 фахівців, майже 5000 з них - українські розробники. За плечима Ігоря більше 16 років досвіду на керівній посаді, 13 з них у компанії GlobalLogic.  Журнал Фокус опублікував рейтинг найкращих керівників IT-сфери 2020 в Україні. До нього увійшли менеджери 39 компаній. Видання визначало кандидатів у 2 етапи - спочатку діяльність претендентів оцінювала редакція, після чого бали ставили близько 100 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків. Вони називали найефективніших, на їхню думку, управлінців і пояснювали, чому саме їх вважають гідними звання найкращого топ-менеджера у своїй галузі в минулому році. GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перше місце у провідних рейтингах Найкращий роботодавець у категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, Кращий роботодавець від Ernst & Young, а також Репутаційні активісти від PR-Service. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників. 

Керуючий директор GlobalLogic у Центральній і Східній Європі Ігор Бєда визнаний одним з найкращих топ-менеджерів у рейтингу керівників в IT-сфері за версією журналу Фокус. 

Раніше Ігор Бєда керував українським офісом GlobalLogic, а в 2019 році очолив регіон Центральної та Східної Європи (CEE), в який, крім України, входить Польща, Словаччина і Хорватія. Під керівництвом Ігоря понад 6500 фахівців, майже 5000 з них – українські розробники. За плечима Ігоря більше 16 років досвіду на керівній посаді, 13 з них у компанії GlobalLogic. 

Журнал Фокус опублікував рейтинг найкращих керівників IT-сфери 2020 в Україні. До нього увійшли менеджери 39 компаній. Видання визначало кандидатів у 2 етапи – спочатку діяльність претендентів оцінювала редакція, після чого бали ставили близько 100 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків. Вони називали найефективніших, на їхню думку, управлінців і пояснювали, чому саме їх вважають гідними звання найкращого топ-менеджера у своїй галузі в минулому році.

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перше місце у провідних рейтингах “Найкращий роботодавець” у категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від Ernst & Young, а також “Репутаційні активісти” від PR-Service.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: