fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFRS Forum Ukraine в Одесі

16/ 05/ 2018
  Згідно зі змінами до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» з 1 січня 2018 року підприємства мають дотримуватись міжнародних стандартів фінансової звітності (далі - МСФЗ).  З цього приводу в Одесі відбувся Форум «На шляху до якісної звітності за МСФЗ», в якому також взяли участь членські компанії Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі. Спікерами виступили представники Міністерства Фінансів України, Національної комісії з цінних паперів та фондових ринків, Федерації професіональних бухгалтерів та аудиторів України, Спілки аудиторів України, СІМА, Ліга.Закон та BDO Україна. Присутні обговорили нормативно-законодавчі вимоги, щодо нових критеріїв  класифікації підприємств, розкриття інформації, форм звітності та стандарти управлінського обліку GMAP.  Крім того, темою дискусій стало регулювання бухгаотерської професії в цілому. Зокрема, партнер членської компанії BDO, Вадим Чорновол поділився міжнародним досвідом в цьому та  подальшими перспективами для України. Отож, в умовах становлення ринкових відносин якісна фінансова звітность відіграє велику роль як для підтриємств так і для держави. Сьогодні вона є елементом інфраструктури ринкової економіки, реальним засобом комунікації, з допомогою якого менеджери різних рівнів мають змогу формувати стратегію і тактику розвитку компанії.

Згідно зі змінами до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» з 1 січня 2018 року підприємства мають дотримуватись міжнародних стандартів фінансової звітності (далі – МСФЗ).  З цього приводу в Одесі відбувся Форум «На шляху до якісної звітності за МСФЗ», в якому також взяли участь членські компанії Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі. Спікерами виступили представники Міністерства Фінансів України, Національної комісії з цінних паперів та фондових ринків, Федерації професіональних бухгалтерів та аудиторів України, Спілки аудиторів України, СІМА, Ліга.Закон та BDO Україна.

Присутні обговорили нормативно-законодавчі вимоги, щодо нових критеріїв  класифікації підприємств, розкриття інформації, форм звітності та стандарти управлінського обліку GMAP.  Крім того, темою дискусій стало регулювання бухгаотерської професії в цілому. Зокрема, партнер членської компанії BDO, Вадим Чорновол поділився міжнародним досвідом в цьому та  подальшими перспективами для України.

Отож, в умовах становлення ринкових відносин якісна фінансова звітность відіграє велику роль як для підтриємств так і для держави. Сьогодні вона є елементом інфраструктури ринкової економіки, реальним засобом комунікації, з допомогою якого менеджери різних рівнів мають змогу формувати стратегію і тактику розвитку компанії.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: