fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFRS Forum Ukraine Львів

12/ 04/ 2018
    12 квітня у Львові відбувся IFRS Forum Ukraine Львів «На шляху до якісної звітності за МСФЗ» за ініціативи Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, за участі Національної комісії з цінних партнерів та фондового ринку, та за підтримки BDO Ukraine, EBA Western Ukrainian Office, SAP Business One. На форум завітали бухгалтери та фінансисти різних галузей. Учасники та гості були поінформовані про зміни та доповнення до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», нові форми звітності та фінансову звітність за МСФЗ. Також було обговорено міжнародний досвід регулювання бухгалтерської професії та перспективи для України. Запрошеними спікерами були представники НКЦПФР, Міністерства фінансів України, ФПБАУ, Ліга:Закон, BDO Ukraine, СІМА.
01/

 

12 квітня у Львові відбувся IFRS Forum Ukraine Львів «На шляху до якісної звітності за МСФЗ» за ініціативи Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, за участі Національної комісії з цінних партнерів та фондового ринку, та за підтримки BDO Ukraine, EBA Western Ukrainian Office, SAP Business One.

На форум завітали бухгалтери та фінансисти різних галузей. Учасники та гості були поінформовані про зміни та доповнення до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», нові форми звітності та фінансову звітність за МСФЗ. Також було обговорено міжнародний досвід регулювання бухгалтерської професії та перспективи для України.

Запрошеними спікерами були представники НКЦПФР, Міністерства фінансів України, ФПБАУ, Ліга:Закон, BDO Ukraine, СІМА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: