fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFLR1000 2021/22 високо рекомендує Aequo у 5 практиках і відзначає 4 юристів фірми

30/ 08/ 2021
  Aequo здобула найвищий рейтинг у практиці злиттів і поглинань і високо рекомендована у практиках банківського та фінансового права, ринків капіталу (акціонерний і борговий капітал), реструктуризації та банкрутства, а також у практиці розвитку проєктів, – відповідно до останнього, 31-го, видання рейтингу IFLR1000, регіон EMEA. Крім того, рейтинг високо рекомендує провідних юристів Aequo: Дениса Лисенка, керуючого партнера, високо рекомендовано у практиках конкурентного права, M&A, фондів прямих інвестицій, реструктуризації та банкрутства, а також у галузях споживчих товарів і послуг, продовольчих товарів і напоїв; Анну Бабич, партнерку, високо рекомендовано у практиках M&A, реструктуризації та банкрутства, а також у галузях медіа, технологій і телекомунікацій; Юлію Кирпу, партнерку, високо рекомендовано у практиках банківського права, фінансової реструктуризації, регулювання фінансових послуг, а також у галузях банківських і фінансових послуг і страхування. Богдана Дмуховського, радника, який дебютував у рейтингу цього року. Богдана визнано «висхідною зіркою» у практиках банківського та фінансового права та реструктуризації та банкрутства. International Financial Law Review (IFLR) 1000 – це міжнародний рейтинг провідних юридичних фірм і юристів у сферах фінансового та корпоративного права. В основі цього незалежного дослідження лежать рекомендації юристів, які працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим іменем, а також рекомендації провідних юристів у кожній окремо взятій галузі права. Дослідження приділяє велику увагу складності угоди, інноваційному підходу, якості обслуговування клієнтів і можливості проведення транскордонних операцій. Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Aequo здобула найвищий рейтинг у практиці злиттів і поглинань і високо рекомендована у практиках банківського та фінансового права, ринків капіталу (акціонерний і борговий капітал), реструктуризації та банкрутства, а також у практиці розвитку проєктів, – відповідно до останнього, 31-го, видання рейтингу IFLR1000, регіон EMEA.

Крім того, рейтинг високо рекомендує провідних юристів Aequo:

  • Дениса Лисенка, керуючого партнера, високо рекомендовано у практиках конкурентного права, M&A, фондів прямих інвестицій, реструктуризації та банкрутства, а також у галузях споживчих товарів і послуг, продовольчих товарів і напоїв;
  • Анну Бабич, партнерку, високо рекомендовано у практиках M&A, реструктуризації та банкрутства, а також у галузях медіа, технологій і телекомунікацій;
  • Юлію Кирпу, партнерку, високо рекомендовано у практиках банківського права, фінансової реструктуризації, регулювання фінансових послуг, а також у галузях банківських і фінансових послуг і страхування.
  • Богдана Дмуховського, радника, який дебютував у рейтингу цього року. Богдана визнано «висхідною зіркою» у практиках банківського та фінансового права та реструктуризації та банкрутства.

International Financial Law Review (IFLR) 1000 – це міжнародний рейтинг провідних юридичних фірм і юристів у сферах фінансового та корпоративного права. В основі цього незалежного дослідження лежать рекомендації юристів, які працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим іменем, а також рекомендації провідних юристів у кожній окремо взятій галузі права. Дослідження приділяє велику увагу складності угоди, інноваційному підходу, якості обслуговування клієнтів і можливості проведення транскордонних операцій.

Про фірму

AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: