fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ідеальна романтична вечеря з Famille «TRES FRANÇAIS»

12/ 02/ 2024
  Незабаром на нас з вами чекає особливе романтичне свято  - 14 лютого «День Закоханих», адже любов це так важливо - коли в серці є любов - світ навколо стає прекрасним, світлим. Любов надихає, дарує крила і надію. Вона дійсно вміє творити чудеса. Тож нехай це чарівне почуття завжди наповнює ваші серця.  Саме тому компанія Famille «TRES FRANÇAIS» разом з кейтеринговим підрозділом BEAUCOUP  підготувала дещо особливе - ідеальну, романтичну вечерю в наших ресторанах, сповнену затишком, чарівною атмосферою, щоб на пару годин забути про усі труднощі та навколишній світ, наповнитись емоціями і поринути в океан любові гастрономічних вражень!  Ми підготували декілька індивідуальних  пропозицій з вишуканими позиціями в меню, з яких ви завжди зможете вибрати ті, що подобаються саме Вам! Або ми зможемо створити разом індивідуальний особливий варіант події. Всі пропозиції будуть дійсні починаючи з 14 до 18 лютого включно. Зв’яжіться з нами вже сьогодні для отримання додаткової інформації, замовлення столика або наших подарункових наборів.  Ресторан та сирна лавка Très FRANÇAIS   +38(099)4943223 вул. Костельна, 3 Гастробар TRÈs +38(093)1414914 вул. Миколи Лисенко, 4  Щиро ваші Компанія Famille «Très FRANÇAIS» та наш кейтеринговий  святковий підрозділ  BEAUCOUP.

Незабаром на нас з вами чекає особливе романтичне свято  – 14 лютого «День Закоханих», адже любов це так важливо – коли в серці є любов – світ навколо стає прекрасним, світлим. Любов надихає, дарує крила і надію. Вона дійсно вміє творити чудеса. Тож нехай це чарівне почуття завжди наповнює ваші серця. 

Саме тому компанія Famille «TRES FRANÇAIS» разом з кейтеринговим підрозділом BEAUCOUP  підготувала дещо особливе – ідеальну, романтичну вечерю в наших ресторанах, сповнену затишком, чарівною атмосферою, щоб на пару годин забути про усі труднощі та навколишній світ, наповнитись емоціями і поринути в океан любові гастрономічних вражень! 

Ми підготували декілька індивідуальних  пропозицій з вишуканими позиціями в меню, з яких ви завжди зможете вибрати ті, що подобаються саме Вам! Або ми зможемо створити разом індивідуальний особливий варіант події. Всі пропозиції будуть дійсні починаючи з 14 до 18 лютого включно.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні для отримання додаткової інформації, замовлення столика або наших подарункових наборів. 

Ресторан та сирна лавка Très FRANÇAIS  

+38(099)4943223

вул. Костельна, 3

Гастробар TRÈs

+38(093)1414914

вул. Миколи Лисенко, 4 

Щиро ваші Компанія Famille «Très FRANÇAIS» та наш кейтеринговий  святковий підрозділ  BEAUCOUP.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: