fbpx

HR-комітет Асоціації у Харкові

14/ 11/ 2018
  Становлення й розвиток корпоративного страхування (КС), як окремого сегмента медичного страхування, є невід’ємною складовою системи соціального захисту працівників підприємств і одним зі способів стимулювання праці. Сьогодні КС приваблює тим, що дозволяє враховувати інтереси трьох сторін – СЕО, співробітника та страхової компанії. На засіданні Комітету з управління персоналом 14 листопада 2018 року Генеральний директор «ТВТ-Страховий брокер» (Київ) Дмитро Татарінов і в.о. заступника Голови Правління «ІНГО Україна» Сергій Майстренко розповіли учасникам про зміни, які тягне за собою медична реформа на теренах України та останні новини й підсумки роботи страхового ринку України за січень-червень 2018 року. Спеціалісти обговорили з присутніми схему роботи й актуальні тренди КС і добровільного медстрахування; типи програм і чинники, що впливають на ціну; особливості взаємодії зі страховою компанією тощо. Не обійшлось без жвавої дискусії на тему медичної реформи, оскільки юридична компанія ILF безпосередньо займається її впровадженням.

Становлення й розвиток корпоративного страхування (КС), як окремого сегмента медичного страхування, є невід’ємною складовою системи соціального захисту працівників підприємств і одним зі способів стимулювання праці. Сьогодні КС приваблює тим, що дозволяє враховувати інтереси трьох сторін – СЕО, співробітника та страхової компанії.

На засіданні Комітету з управління персоналом 14 листопада 2018 року Генеральний директор «ТВТ-Страховий брокер» (Київ) Дмитро Татарінов і в.о. заступника Голови Правління «ІНГО Україна» Сергій Майстренко розповіли учасникам про зміни, які тягне за собою медична реформа на теренах України та останні новини й підсумки роботи страхового ринку України за січень-червень 2018 року. Спеціалісти обговорили з присутніми схему роботи й актуальні тренди КС і добровільного медстрахування; типи програм і чинники, що впливають на ціну; особливості взаємодії зі страховою компанією тощо.

Не обійшлось без жвавої дискусії на тему медичної реформи, оскільки юридична компанія ILF безпосередньо займається її впровадженням.

Спікери

1 / 2
Дмитро Татарінов
СЕО «TBT – Страховий Брокер»
Сергій Майстренко
В.о. заступника Голови Правління «ІНГО Україна»
Дмитро Татарінов
Сергій Майстренко

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: