fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“How to find more money to the State budget of Ukraine”

09/ 02/ 2024
    Представники Європейської Бізнес Асоціації долучились до заходу “How to find more money to the State budget of Ukraine”, де разом з іншими бізнес-асоціаціями, фінансовими інституціями, посольствами та експертними організаціями на конкретних прикладах обговорили проблеми нелегальних ринків та шляхи їх вирішення. Особливо на прикладах «роботи» БЕБ і інших правоохоронних органів. Переглянути презентацію Бізнес ще раз акцентував на важливості боротьби з тінню, яка, на жаль, по деяким сферам не просто не зменшується, а, навпаки, продовжує зростання. Крім того, спільнота акцентувала на важливості реформування БЕБ та покращення роботи правоохоронних органів. Щиро сподіваємось думки спільноти буде почуто, а факт зростання тіні - відійде в минуле.
01/

 

Представники Європейської Бізнес Асоціації долучились до заходу “How to find more money to the State budget of Ukraine”, де разом з іншими бізнес-асоціаціями, фінансовими інституціями, посольствами та експертними організаціями на конкретних прикладах обговорили проблеми нелегальних ринків та шляхи їх вирішення. Особливо на прикладах «роботи» БЕБ і інших правоохоронних органів.

Переглянути презентацію

Бізнес ще раз акцентував на важливості боротьби з тінню, яка, на жаль, по деяким сферам не просто не зменшується, а, навпаки, продовжує зростання. Крім того, спільнота акцентувала на важливості реформування БЕБ та покращення роботи правоохоронних органів.

Щиро сподіваємось думки спільноти буде почуто, а факт зростання тіні – відійде в минуле.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: