fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хмарний оператор GigaCloud запустив власний канал у SoundCloud

30/ 07/ 2020
  Хмарний оператор GigaCloud продовжує навчати своїх потенційних та існуючих клієнтів хмарним технологіям. Для цього компанія першою серед українських хмарних операторів запустила навчальний канал у SoundCloud. За допомогою подкастів, кожен з яких триває в середньому 20 хвилин, можна дізнатись про хмарні технології та користь, яку вони приносять бізнесу будь-якого масштабу ― від стартапу до величезної корпорації. На каналі GigaCloud вже викладено подкасти про те, які бувають види хмар, навіщо бізнесу дата-центр, що таке CRM-система та як просувати бізнес у діджитал. Нові аудіо планують викладати декілька разів на тиждень.  «Канал у SoundCloud ― логічне продовження нашого YouTube-каналу GigaCloud About, ― каже Антон Хвастунов, співзасновник GigaCloud. ― Головна перевага подкастів ― їх можна слухати у автівці, вдома чи на роботі, і при цьому не потрібно сидіти весь час біля монітору комп’ютера чи тримати телефон перед собою. Тому ті, кому не вистачало часу на перегляд випусків на GigaCloud About, зможуть слухати їх у форматі аудіо ― контент, який ми готуватимемо для YouTube-каналу, дублюватимемо і в SoundCloud». GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за кількістю клієнтів та темпам зростання. Чотири роки поспіль є найбільш швидкозростаючим хмарним оператором: понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу, більше 150 компаній-партнерів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій.

Хмарний оператор GigaCloud продовжує навчати своїх потенційних та існуючих клієнтів хмарним технологіям. Для цього компанія першою серед українських хмарних операторів запустила навчальний канал у SoundCloud.

За допомогою подкастів, кожен з яких триває в середньому 20 хвилин, можна дізнатись про хмарні технології та користь, яку вони приносять бізнесу будь-якого масштабу ― від стартапу до величезної корпорації. На каналі GigaCloud вже викладено подкасти про те, які бувають види хмар, навіщо бізнесу дата-центр, що таке CRM-система та як просувати бізнес у діджитал. Нові аудіо планують викладати декілька разів на тиждень. 

«Канал у SoundCloud ― логічне продовження нашого YouTube-каналу GigaCloud About, ― каже Антон Хвастунов, співзасновник GigaCloud. ― Головна перевага подкастів ― їх можна слухати у автівці, вдома чи на роботі, і при цьому не потрібно сидіти весь час біля монітору комп’ютера чи тримати телефон перед собою. Тому ті, кому не вистачало часу на перегляд випусків на GigaCloud About, зможуть слухати їх у форматі аудіо ― контент, який ми готуватимемо для YouTube-каналу, дублюватимемо і в SoundCloud».

GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за кількістю клієнтів та темпам зростання. Чотири роки поспіль є найбільш швидкозростаючим хмарним оператором: понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу, більше 150 компаній-партнерів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: