fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хмарний оператор GigaCloud запустив сервіс VDI

26/ 11/ 2021
  GigaCloud запустив сервіс віртуальних робочих місць VDI на базі VMware Horizon, який дозволяє швидко розгортати будь-яку кількість робочих столів та централізовано керувати ними. Рішення призначене для середнього та великого бізнесу. Компанії зможуть оптимізувати свої витрати на утримання компютерів співробітників та повноцінно впровадити віддалену або гібридну офісно-віддалену модель роботи.  «Віртуальні робочі столи VDI розгортаються у нашій приватній хмарі PRO Cloud, яка має найвищий рівень інформаційної безпеки, ― говорить Кирило Науменко, СТО GigaCloud. ― Замовник отримує її за орендною моделлю разом з налаштованою віртуалізацією та програмним забезпеченням для роботи з робочими столами. Користувачі зможуть підключатися до них за допомогою будь-якого пристрою, і з будь-якого місця, де є інтернет».  Віртуальні робочі місця дають співробітникам компанії свободу та гнучкість в роботі, а також більше контролю та прозорості в процесах. «Використання VDI ― значна трансформація роботи компанії, ― говорить Артем Коханевич, CEO GigaCloud. ― Основним аспектом при виборі на користь цього рішення є вимоги щодо забезпечення інформаційної безпеки, швидкості розгортання нових робочих місць і обслуговування існуючих. З огляду на запити клієнтів, наша команда R&D розробила високопродуктивний сервіс, який допоможе компаніям організувати ефективну роботу їхніх працівників. А ми своєю чергою забезпечимо відмовостійкість нашої хмари та надамо технічну підтримку». Робота з VDI у приватній інфраструктурі GigaCloud значно знижує навантаження на ІТ та технічні підрозділи, спрощуючи підтримку клієнтських пристроїв, закупівлю та логістику. У разі потреби, у хмарі можна розгорнути десятки та сотні тимчасових робочих місць під проєкт або сезонне навантаження, і так само легко їх згорнути.

GigaCloud запустив сервіс віртуальних робочих місць VDI на базі VMware Horizon, який дозволяє швидко розгортати будь-яку кількість робочих столів та централізовано керувати ними. Рішення призначене для середнього та великого бізнесу. Компанії зможуть оптимізувати свої витрати на утримання комп’ютерів співробітників та повноцінно впровадити віддалену або гібридну офісно-віддалену модель роботи. 

«Віртуальні робочі столи VDI розгортаються у нашій приватній хмарі PRO Cloud, яка має найвищий рівень інформаційної безпеки, ― говорить Кирило Науменко, СТО GigaCloud. ― Замовник отримує її за орендною моделлю разом з налаштованою віртуалізацією та програмним забезпеченням для роботи з робочими столами. Користувачі зможуть підключатися до них за допомогою будь-якого пристрою, і з будь-якого місця, де є інтернет». 

Віртуальні робочі місця дають співробітникам компанії свободу та гнучкість в роботі, а також більше контролю та прозорості в процесах. «Використання VDI ― значна трансформація роботи компанії, ― говорить Артем Коханевич, CEO GigaCloud. ― Основним аспектом при виборі на користь цього рішення є вимоги щодо забезпечення інформаційної безпеки, швидкості розгортання нових робочих місць і обслуговування існуючих. З огляду на запити клієнтів, наша команда R&D розробила високопродуктивний сервіс, який допоможе компаніям організувати ефективну роботу їхніх працівників. А ми своєю чергою забезпечимо відмовостійкість нашої хмари та надамо технічну підтримку».

Робота з VDI у приватній інфраструктурі GigaCloud значно знижує навантаження на ІТ та технічні підрозділи, спрощуючи підтримку клієнтських пристроїв, закупівлю та логістику. У разі потреби, у хмарі можна розгорнути десятки та сотні тимчасових робочих місць під проєкт або сезонне навантаження, і так само легко їх згорнути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: