fbpx

Хмарний оператор GigaCloud запустив навчальний YouTube-канал

23/ 09/ 2019
  На новому каналі провайдер буде розповідати про технології, новини та гроші в світі IT.  5 вересня хмарний оператор GigaCloud запустив навчальний YouTube-канал із назвою GigaCloud About. Відтепер, на новому каналі, спеціалісти зі світу хмарних технологій доступною мовою розповідатимуть про гроші, високі технології, новини та тенденції у IT-сфері.  Провівши власне дослідження, співробітники GigaCloud вияснили, що не існує універсального джерела про сучасні технології, яке було б доступним для розуміння не лише IT-спеціалістами. Тому вирішили створити своє. Мета каналу ― зрозумілою мовою розповісти про складні речі широкому колу людей та дати рекомендації щодо усунення найпоширеніших «болей» українського бізнесу. Перші випуски вже на каналі.

На новому каналі провайдер буде розповідати про технології, новини та гроші в світі IT. 

5 вересня хмарний оператор GigaCloud запустив навчальний YouTube-канал із назвою GigaCloud About. Відтепер, на новому каналі, спеціалісти зі світу хмарних технологій доступною мовою розповідатимуть про гроші, високі технології, новини та тенденції у IT-сфері. 

Провівши власне дослідження, співробітники GigaCloud вияснили, що не існує універсального джерела про сучасні технології, яке було б доступним для розуміння не лише IT-спеціалістами. Тому вирішили створити своє. Мета каналу ― зрозумілою мовою розповісти про складні речі широкому колу людей та дати рекомендації щодо усунення найпоширеніших «болей» українського бізнесу. Перші випуски вже на каналі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: