fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV модернізує аеронавігаційний сектор України

18/ 10/ 2017
  DSV приєдналася до масштабного інфраструктурного проекту в авіаційному секторі України - модернізації аеронавігаційної системи. Доставка аеронавігаційного обладнання, яке відповідає високим європейським стандартам з безпеки польотів, стала можливою завдяки департаменту міжнародних автомобільних перевезень компанії DSV. Всі організаційні питання, перевезення з Європи в Україну (м. Одеса) та митне оформлення на території ЄС компанія DSV взяла на себе, забезпечивши всі умови для реалізації проекту нового центру управління польотами. Доставлене компанією DSV нове сучасне обладнання, обсягом понад 6 тонн, відкриє нові можливості, створить поліпшені умови, підвищить якість аеронавігаційного обслуговування та безпеку польотів, як Одеського аеропорту, так і всієї країни. Компанія DSV рада такій можливості внести свій вклад в стратегічний розвиток всієї аеронавігаційної системи України. ЦТС передає з посиланням на traffic.od.ua, що в одеському аеропорту зведуть новий Центр організації повітряного руху, аеродромно-диспетчерську вишку і ряд інших споруд. Джерело: http://dsv.ua/uk/dsv-modernizuye-aeronavigaciynyy-sektor-ukrayiny

DSV приєдналася до масштабного інфраструктурного проекту в авіаційному секторі України – модернізації аеронавігаційної системи.

Доставка аеронавігаційного обладнання, яке відповідає високим європейським стандартам з безпеки польотів, стала можливою завдяки департаменту міжнародних автомобільних перевезень компанії DSV.

Всі організаційні питання, перевезення з Європи в Україну (м. Одеса) та митне оформлення на території ЄС компанія DSV взяла на себе, забезпечивши всі умови для реалізації проекту нового центру управління польотами.

Доставлене компанією DSV нове сучасне обладнання, обсягом понад 6 тонн, відкриє нові можливості, створить поліпшені умови, підвищить якість аеронавігаційного обслуговування та безпеку польотів, як Одеського аеропорту, так і всієї країни.

Компанія DSV рада такій можливості внести свій вклад в стратегічний розвиток всієї аеронавігаційної системи України.

ЦТС передає з посиланням на traffic.od.ua, що в одеському аеропорту зведуть новий Центр організації повітряного руху, аеродромно-диспетчерську вишку і ряд інших споруд.

Джерело: http://dsv.ua/uk/dsv-modernizuye-aeronavigaciynyy-sektor-ukrayiny

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: