fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Володимиром Кістіоном, Віце-прем’єр-міністром України

25/ 05/ 2017
  Відбулася загальна зустріч компаній-членів Асоціації з Віце-премєр-міністром України Володимиром Кістіоном. У фокусі дискусії були дві важливі теми – енергетика та інфраструктура. Присутні мали змогу обговорити з паном Кістіоном найбільш актуальні для бізнесу проблеми, зокрема деякі питання енергетичної безпеки, портових зборів, модернізації рухомого складу «Укрзалізниці», залізничних тарифів. Також Віце-прем’єр-міністр розповів про особливості роботи логістичного комітету при Кабінеті Міністрів України, який має на меті злагоджене вирішення глобальних інфраструктурних проблем в Україні. Ми щиро дякуємо пану Віце-прем’єр-міністру за продуктивну дискусію за сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

Відбулася загальна зустріч компаній-членів Асоціації з Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Кістіоном. У фокусі дискусії були дві важливі теми – енергетика та інфраструктура.

Присутні мали змогу обговорити з паном Кістіоном найбільш актуальні для бізнесу проблеми, зокрема деякі питання енергетичної безпеки, портових зборів, модернізації рухомого складу «Укрзалізниці», залізничних тарифів. Також Віце-прем’єр-міністр розповів про особливості роботи логістичного комітету при Кабінеті Міністрів України, який має на меті злагоджене вирішення глобальних інфраструктурних проблем в Україні.

Ми щиро дякуємо пану Віце-прем’єр-міністру за продуктивну дискусію за сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: