fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харківський бізнес зустрівся з очільниками міста та області

22/ 02/ 2024
    Продовжуємо низку заходів задля підтримки бізнесу у прифронтових регіонах, Харкова зокрема. Нещодавно голова Координаційної ради Харківського офісу Асоціації Ігор Балака взяв участь у зустрічах  з міською та обласною владою для того, аби донести голос бізнесу до керівників міста та області. Ні для кого не секрет, що у містах, розташованих близько до лінії фронту, умови ведення бізнесу є найтяжчими у порівнянні з іншими областями України. Тому вкрай важливо встановити прямий діалог між бізнесом та владою задля утримання тих підприємців, які знаходяться і мають мужність працювати в Харкові. З мером міста Ігорем Тереховим та його командою говорили про можливість внесення Харкова до зони активних бойових дій за 2023 рік, зменшення або відміну певних податків тощо. За словами мера: «Пакет податкових преференцій буде суттєво розширений. Проте, які б пільги, знижки чи понижувальні коефіцієнти ми не затверджували, нормальне функціонування бізнесу в Харкові сьогодні передусім залежить від посилення захисту неба». На зустрічі з головою Харківською обласною військовою адміністрації Олегом Синєгубовим та його та заступником Євгеном Івановим також підняли тему негайних заходів для реанімації бізнесу області. Окрім податків, обговорили отримання фінансування, грантів та кредитування бізнесу. Ще одним сенситивним питанням є розмінування територій. Пан Ігор наголосив на необхідності розробити нову економічну стратегію відновлення бізнес-клімату області та надати регіону особливий статус, інакше можна втратити той бізнес, який попри все продовжує тут працювати. Разом з колегами з Коаліції галузевих та бізнес-спільнот Харкова та області (КОХА) запропонували лобіювати на державному рівні впровадження спеціального економічного статусу для регіону, бо Харківщина - форпост безпеки для усієї України. Сподіваємось, що голос бізнесу буде почутий й влада перейде від діалогу до дій найближчим часом! Докладніше у постах Ігоря Балаки: пост 1 та пост 2.
01/

 

Продовжуємо низку заходів задля підтримки бізнесу у прифронтових регіонах, Харкова зокрема.

Нещодавно голова Координаційної ради Харківського офісу Асоціації Ігор Балака взяв участь у зустрічах  з міською та обласною владою для того, аби донести голос бізнесу до керівників міста та області.

Ні для кого не секрет, що у містах, розташованих близько до лінії фронту, умови ведення бізнесу є найтяжчими у порівнянні з іншими областями України.

Тому вкрай важливо встановити прямий діалог між бізнесом та владою задля утримання тих підприємців, які знаходяться і мають мужність працювати в Харкові.

З мером міста Ігорем Тереховим та його командою говорили про можливість внесення Харкова до зони активних бойових дій за 2023 рік, зменшення або відміну певних податків тощо.

За словами мера: «Пакет податкових преференцій буде суттєво розширений. Проте, які б пільги, знижки чи понижувальні коефіцієнти ми не затверджували, нормальне функціонування бізнесу в Харкові сьогодні передусім залежить від посилення захисту неба».

На зустрічі з головою Харківською обласною військовою адміністрації Олегом Синєгубовим та його та заступником Євгеном Івановим також підняли тему негайних заходів для реанімації бізнесу області. Окрім податків, обговорили отримання фінансування, грантів та кредитування бізнесу. Ще одним сенситивним питанням є розмінування територій. Пан Ігор наголосив на необхідності розробити нову економічну стратегію відновлення бізнес-клімату області та надати регіону особливий статус, інакше можна втратити той бізнес, який попри все продовжує тут працювати.

Разом з колегами з Коаліції галузевих та бізнес-спільнот Харкова та області (КОХА) запропонували лобіювати на державному рівні впровадження спеціального економічного статусу для регіону, бо Харківщина – форпост безпеки для усієї України.

Сподіваємось, що голос бізнесу буде почутий й влада перейде від діалогу до дій найближчим часом!

Докладніше у постах Ігоря Балаки: пост 1 та пост 2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: