fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків включено до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії

27/ 07/ 2023
  Харківський офіс Асоціації в рамках роботи Податково-фінансового комітету наполегливо працює над шляхами полегшення податкового навантаження для підприємств Харківщини. Так, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України доповнило Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією 11 липня 2023р . В результаті, до територій активних бойових дій у відповідних періодах 2022 року (з 24.02.2022 по 15.09.2022) було включено й місто Харків, що відповідає дійсному стану справ у 2022 році. Це, у свою чергу, дозволяє застосувати щодо відповідних територій звільнення від земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, причому до кінця 2022 року (починаючи з 1 січня для фізичних осіб / з 1 березня для юридичних осіб та ФОП), а не тільки за періоди перебування у складі територій активних бойових дій. Будь ласка, зверніть увагу, якщо земельний податок / орендна плата за періоди 2022 року вже фактично були сплачені, є можливість подати уточнюючу звітність з відповідним перерахунком. Додатково, рішенням Харківської міської ради надано можливість застосувати таке звільнення й у періодах 2023 року щодо певних земельних ділянок, на яких розташовані пошкоджені об’єкти нерухомого майна, за наявності відповідного підтвердження. Зі свого боку зазначимо, що ці рішення з’явилися, у тому числі, завдяки нашій сумісній активній участі у цьому процесі. Дякуємо Crowe Mikhailenko (Виталий Смердов, Дмитро Михайленко) та Коаліції галузевих і бізнес-спільнот Харкова та області за співпрацю! Довідково: Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» № 197 від 11 липня 2023 року

Харківський офіс Асоціації в рамках роботи Податково-фінансового комітету наполегливо працює над шляхами полегшення податкового навантаження для підприємств Харківщини.

Так, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України доповнило Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією 11 липня 2023р . В результаті, до територій активних бойових дій у відповідних періодах 2022 року (з 24.02.2022 по 15.09.2022) було включено й місто Харків, що відповідає дійсному стану справ у 2022 році.

Це, у свою чергу, дозволяє застосувати щодо відповідних територій звільнення від земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, причому до кінця 2022 року (починаючи з 1 січня для фізичних осіб / з 1 березня для юридичних осіб та ФОП), а не тільки за періоди перебування у складі територій активних бойових дій.

Будь ласка, зверніть увагу, якщо земельний податок / орендна плата за періоди 2022 року вже фактично були сплачені, є можливість подати уточнюючу звітність з відповідним перерахунком.

Додатково, рішенням Харківської міської ради надано можливість застосувати таке звільнення й у періодах 2023 року щодо певних земельних ділянок, на яких розташовані пошкоджені об’єкти нерухомого майна, за наявності відповідного підтвердження.

Зі свого боку зазначимо, що ці рішення з’явилися, у тому числі, завдяки нашій сумісній активній участі у цьому процесі.

Дякуємо Crowe Mikhailenko (Виталий Смердов, Дмитро Михайленко) та Коаліції галузевих і бізнес-спільнот Харкова та області за співпрацю!

Довідково: Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» № 197 від 11 липня 2023 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: