fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гуманітарна платформа, тероборона та надання прихистку – як КМДШ підтримує країну під час війни

09/ 03/ 2022
  Команда мережі шкіл повного дня КМДШ в різних куточках України допомагає нашим захисникам – від плетіння сіток до закупівлі ліків та продуктів харчування. Також допомогу від КМДШ отримали ті, хто рятується від війни. Три школи прийняли у своїх сховищах понад 100 працівників, учнів та їх сімей. А наші львівські родини та члени команди прихистили у своїх домівках приїжджих. Серед працівників КМДШ є і учасники територіальної оборони Збройних Сил України, які сповнені рішучості захищати країну та її майбутнє.  Станіслав Білий. Керівник формаційної програми мережі шкіл повного дня КМДШ та Захисник України«В наших школах мав розпочатися місяць, присвячений компетентності Helicopter View. В ніч перед нападом російської армії якраз робив презентацію – «взаємодія, взаємодовіра та співдружність світової спільноти в освіті, культурі, науці, бізнесі - це майбутнє людства. Ми обираємо цивілізацію», - так я хотів розпочати. Мої незліченні плани саморозвитку в експериментальній педагогіці, аксіології, епістемології та гносеології, психології розвитку кардинально поміняли вектор - тепер єдине, що я хочу це боронити свою країну, захищати свій дім і своє майбутнє», - Станіслав Білий, керівник формаційної програми мережі шкіл повного дня КМДШ та Захисник України. Академічна директорка мережі КМДШ Ірина Тулякова стала керівницею та ідеологинею проєкту «Співдія». Це платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни. Працівники КМДШ активно долучаються до різних напрямків проєкту «Співдія»: хтось 24/7 у кол-центрі, хтось працює у штабі «Ліки людям», інші волонтерять у штабі гуманітарної допомоги, хтось долучився до напрямку підтримки наших військових.  Ірина Тулякова. Академічна директорка мережі шкіл повного дня КМДШ, керівниця та ідеологиня проєкту «Співдія»«У нас війна і діяти потрібно швидко, спільно та ефективно. У кожного з нас свій фронт. Я не знаю людини навколо, яка не хоче допомогти. Хтось зібрав всіх родичів закордоном і везе фури, інший волонтерить 24/7, годує військових, допомагає ліками, рішеннями або грошима. У нас є не лише ЗСУ чи Інтернет армія, ми маємо над потужну армію волонтерів, проактивних людей. Ця війна створила такий унікальний лідерський генокод, що ти не можеш нічого не робити, хоча б телеграм канал противника ти маєш знести заради перемоги» - Ірина Тулякова, академічна директорка мережі шкіл повного дня КМДШ, керівниця та ідеологиня проєкту «Співдія».

Команда мережі шкіл повного дня КМДШ в різних куточках України допомагає нашим захисникам – від плетіння сіток до закупівлі ліків та продуктів харчування.

Також допомогу від КМДШ отримали ті, хто рятується від війни. Три школи прийняли у своїх сховищах понад 100 працівників, учнів та їх сімей. А наші львівські родини та члени команди прихистили у своїх домівках приїжджих.

Серед працівників КМДШ є і учасники територіальної оборони Збройних Сил України, які сповнені рішучості захищати країну та її майбутнє. 

Станіслав Білий

Керівник формаційної програми мережі шкіл повного дня КМДШ та Захисник України
«В наших школах мав розпочатися місяць, присвячений компетентності Helicopter View. В ніч перед нападом російської армії якраз робив презентацію – «взаємодія, взаємодовіра та співдружність світової спільноти в освіті, культурі, науці, бізнесі – це майбутнє людства. Ми обираємо цивілізацію», – так я хотів розпочати.

Мої незліченні плани саморозвитку в експериментальній педагогіці, аксіології, епістемології та гносеології, психології розвитку кардинально поміняли вектор – тепер єдине, що я хочу це боронити свою країну, захищати свій дім і своє майбутнє», – Станіслав Білий, керівник формаційної програми мережі шкіл повного дня КМДШ та Захисник України.

Академічна директорка мережі КМДШ Ірина Тулякова стала керівницею та ідеологинею проєкту «Співдія». Це платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.

Працівники КМДШ активно долучаються до різних напрямків проєкту «Співдія»: хтось 24/7 у кол-центрі, хтось працює у штабі «Ліки людям», інші волонтерять у штабі гуманітарної допомоги, хтось долучився до напрямку підтримки наших військових. 

Ірина Тулякова

Академічна директорка мережі шкіл повного дня КМДШ, керівниця та ідеологиня проєкту «Співдія»
«У нас війна і діяти потрібно швидко, спільно та ефективно. У кожного з нас свій фронт. Я не знаю людини навколо, яка не хоче допомогти. Хтось зібрав всіх родичів закордоном і везе фури, інший волонтерить 24/7, годує військових, допомагає ліками, рішеннями або грошима.

У нас є не лише ЗСУ чи Інтернет армія, ми маємо над потужну армію волонтерів, проактивних людей. Ця війна створила такий унікальний лідерський генокод, що ти не можеш нічого не робити, хоча б телеграм канал противника ти маєш знести заради перемоги» – Ірина Тулякова, академічна директорка мережі шкіл повного дня КМДШ, керівниця та ідеологиня проєкту «Співдія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: