fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Група ДТЕК, НАК «Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» закликали західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері

22/ 03/ 2022
  Група ДТЕК, НАК «Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» у відкритому листі закликали міжнародну бізнес-спільноту відмовитись від купівлі російських енергоресурсів та припинити будь-яке постачання в росію комплектуючих та технологій для паливно-енергетичної сфери. «Ми закликаємо усі західні компанії припинити будь-яку співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері. Відмовитися від купівлі російських енергоресурсів та заборонити постачання туди комплектуючих та технологій. Це стосується як газу, вугілля та електроенергії, так і виробництва двигунів, турбін, шахтного та іншого енергетичного обладнання», - йдеться у зверненні. Українські енергетичні компанії наголосили, що російська федерація розвязала найбільш кровопролитну війну на європейському континенті за останні 80 років. Ця війна забрала життя тисяч мирних громадян, серед яких понад сотня дітей. 6,5 млн українців змушені залишити свої домівки через безперервні бомбардування мирних міст, обстріли житлових кварталів і відвертий терор. «Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження. Не може країна, яка цілеспрямовано скидає бомби на притулки з дітьми, користуватись технічними та інтелектуальними досягненнями цивілізованого світу. Кожен долар, сплачений росії, призводить до нових жертв та руйнувань», - наголошується у листі. «Від імені сотень тисяч працівників паливно-енергетичного комплексу закликаємо вас припинити підтримувати російську економіку, доки ця країна не зупинить варварську війну проти України», - зазначається у зверненні. Підписи під листом до західних компаній поставили генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко та голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Група ДТЕК, НАК «Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» у відкритому листі закликали міжнародну бізнес-спільноту відмовитись від купівлі російських енергоресурсів та припинити будь-яке постачання в росію комплектуючих та технологій для паливно-енергетичної сфери.

«Ми закликаємо усі західні компанії припинити будь-яку співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері. Відмовитися від купівлі російських енергоресурсів та заборонити постачання туди комплектуючих та технологій. Це стосується як газу, вугілля та електроенергії, так і виробництва двигунів, турбін, шахтного та іншого енергетичного обладнання», – йдеться у зверненні.

Українські енергетичні компанії наголосили, що російська федерація розв’язала найбільш кровопролитну війну на європейському континенті за останні 80 років. Ця війна забрала життя тисяч мирних громадян, серед яких понад сотня дітей. 6,5 млн українців змушені залишити свої домівки через безперервні бомбардування мирних міст, обстріли житлових кварталів і відвертий терор.

«Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження.

Не може країна, яка цілеспрямовано скидає бомби на притулки з дітьми, користуватись технічними та інтелектуальними досягненнями цивілізованого світу. Кожен долар, сплачений росії, призводить до нових жертв та руйнувань», – наголошується у листі.

«Від імені сотень тисяч працівників паливно-енергетичного комплексу закликаємо вас припинити підтримувати російську економіку, доки ця країна не зупинить варварську війну проти України», – зазначається у зверненні.

Підписи під листом до західних компаній поставили генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко та голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: