fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Гроші – не питання». Банк «Південний» запустив подкаст про фінанси

22/ 09/ 2020
  https://youtu.be/OVkvCpkaq4Y Банк «Південний» запустив на YouTube подкаст під назвою «Гроші – не питання». Подкаст – це новий формат комунікації для банку. Він буде цікавий усім, хто хоче розібратися в складних фінансових темах у легкому та простому форматі. Гостями подкасту стануть експерти банку. «Банк – це перш за все люди. Люди, які володіють експертизою та унікальним набором талантів. Подкаст – це спосіб познайомитися з нашою аудиторією. Коли людина добре на чомусь розуміється, вона може пояснити це легко й доступно. Саме це ми й постаралися зробити. Сподіваюся, що нашим глядачам буде так само весело дивитися наш подкаст, як нам його знімати», – розповіла начальник управління корпоративних комунікацій банку «Південний» Валерія Івашкіна. Ведучим подкасту «Гроші – не питання» став відомий радіоведучий Павло Кошка. «Перші враження від зйомок нашого подкасту – супер! Я сам був такою людиною, яка думала, що фінанси, банки – це все незрозуміло, нудно й дивно. Але після першого запису зрозумів, що все доступно та дуже легко. Експерти – такі ж самі люди, як і ми, вони закохані у свою справу і пояснюють простими словами досить складні речі. Я дізнався, наприклад, про ОВДП, цінні папери. Здавалося, що це все далекий світ, який взагалі не для тебе, простого смертного. Але ні, це доступно всім. Тому сміливо вперед! Слухати, дивитися, читати, показувати родичам, до серця прикладати і класти під подушку», – поділився емоціями ведучий подкасту Павло Кошка. Подкаст буде виходити щотижня. Перший випуск називається «У що вкласти валізу грошей?». Про валютний курс, депозити, інвестиції в нерухомість і про те, куди вигідніше бігти з валізою грошей, розповідає начальник управління дилінгових операцій банку «Південний» Олег Ропяк. Подивитися подкаст і поділитися своїми враженнями від нового проєкту банку «Південний» можна в коментарях на нашому YouTube-каналі.

Банк «Південний» запустив на YouTube подкаст під назвою «Гроші – не питання».

Подкаст – це новий формат комунікації для банку. Він буде цікавий усім, хто хоче розібратися в складних фінансових темах у легкому та простому форматі. Гостями подкасту стануть експерти банку.

«Банк – це перш за все люди. Люди, які володіють експертизою та унікальним набором талантів. Подкаст – це спосіб познайомитися з нашою аудиторією. Коли людина добре на чомусь розуміється, вона може пояснити це легко й доступно. Саме це ми й постаралися зробити. Сподіваюся, що нашим глядачам буде так само весело дивитися наш подкаст, як нам його знімати», – розповіла начальник управління корпоративних комунікацій банку «Південний» Валерія Івашкіна.

Ведучим подкасту «Гроші – не питання» став відомий радіоведучий Павло Кошка.

«Перші враження від зйомок нашого подкасту – супер! Я сам був такою людиною, яка думала, що фінанси, банки – це все незрозуміло, нудно й дивно. Але після першого запису зрозумів, що все доступно та дуже легко. Експерти – такі ж самі люди, як і ми, вони закохані у свою справу і пояснюють простими словами досить складні речі. Я дізнався, наприклад, про ОВДП, цінні папери. Здавалося, що це все далекий світ, який взагалі не для тебе, простого смертного. Але ні, це доступно всім. Тому сміливо вперед! Слухати, дивитися, читати, показувати родичам, до серця прикладати і класти під подушку», – поділився емоціями ведучий подкасту Павло Кошка.

Подкаст буде виходити щотижня. Перший випуск називається «У що вкласти валізу грошей?». Про валютний курс, депозити, інвестиції в нерухомість і про те, куди вигідніше бігти з валізою грошей, розповідає начальник управління дилінгових операцій банку «Південний» Олег Ропяк.

Подивитися подкаст і поділитися своїми враженнями від нового проєкту банку «Південний» можна в коментарях на нашому YouTube-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: