fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Грант Торнтон (Україна) оголошує про значне розширення свого бізнесу

02/ 10/ 2019
  Цим повідомляємо про приєднання до компанії Грант Торнтон (Україна) групи компаній Інтербіланц (Україна), яка вже багато років надає аудиторські та консалтингові послуги на українському ринку компаніям, що мають бізнес, повязаний з Німеччиною, Австрією та Швейцарією. З 1 жовтня 2019 року під брендом «Grant Thornton» в Україні будуть працювати наступні компанії: у сфері консалтингу, права, персоналу та аутсорсингу: ТОВ «Грант Торнтон» та ТОВ «Німецьке бюро Грант Торнтон» у сфері аудиту та супутніх послуг: ТОВ «Грант Торнтон Легіс» та ТОВ «Німецьке бюро Грант Торнтон Аудит» Грант Торнтон (Україна) є компанією-членом глобальної мережі Грант Торнтон, що більше 100 років надає аудиторські, консалтингові та юридичні послуги у 135 країнах світу, де працює понад 53 000 співробітників. В Україні в компанії на сьогодні працюють 120 співробітників. Група компаній Інтербіланц представлена в Україні трьома юридичними особами в Києві та Львові, де працюють 25 спеціалістів. Компанії Інтербіланц належать Грант Торнтон Австрія, що є однією з провідних фірм професійного сервісу в Австрії (200 співробітників). Розширення мережі Грант Торнтон в Україні збільшить обсяг послуг, що надаються Грант Торнтон на ринку аудиторських та консалтингових послуг, більш ніж на 40%, та консолідує кращі практики, досвід та висококваліфікований персонал. Крім того, це сприятиме покращенню галузевої спеціалізації та просуванню послуг високої якості, що враховують специфіку та регіональні особливості бізнесу клієнтів. За словами Надзвичайного та Повноважного Посла України, Президента Грант Торнтон (Україна) Олександра Чалого: «Ми працювали над завершенням цієї угоди вже декілька років та щиро вітаємо у складі Грант Торнтон (Україна) партнерів та спеціалістів Інтербіланц (Україна). Зважаючи на той факт, що інвестиції з Німеччини, Австрії та Швейцарії разом складають 13% від загальних іноземних інвестицій в Україну, приєднання Інтербіланц (Україна) до Грант Торнтон значно збільшить наш портфель німецькомовних клієнтів та створить в Україні найбільше German desk для надання аудиторських та консалтингових послуг. Маємо амбіції зробити Грант Торнтон одним з найкращих радників для німецькомовних інвесторів та бізнесменів в Україні». В свою чергу Вільфред Зерлес, новий старший партнер Грант Торнтон відповідальний за German desk, додає: «Ми пишаємось тим, що стали членом родини Грант Торнтон в Україні. Враховуючи нашу професійну кваліфікацію та досвід, силу бренду «Грант Торнтон» та можливості українського ринку, ми впевнені, що завоюємо додаткових німецькомовних клієнтів та інвесторів для України». https://www.grantthornton.ua/

Цим повідомляємо про приєднання до компанії Грант Торнтон (Україна) групи компаній Інтербіланц (Україна), яка вже багато років надає аудиторські та консалтингові послуги на українському ринку компаніям, що мають бізнес, пов’язаний з Німеччиною, Австрією та Швейцарією.

З 1 жовтня 2019 року під брендом «Grant Thornton» в Україні будуть працювати наступні компанії:

  • у сфері консалтингу, права, персоналу та аутсорсингу: ТОВ «Грант Торнтон» та ТОВ «Німецьке бюро Грант Торнтон»
  • у сфері аудиту та супутніх послуг: ТОВ «Грант Торнтон Легіс» та ТОВ «Німецьке бюро Грант Торнтон Аудит»

Грант Торнтон (Україна) є компанією-членом глобальної мережі Грант Торнтон, що більше 100 років надає аудиторські, консалтингові та юридичні послуги у 135 країнах світу, де працює понад 53 000 співробітників. В Україні в компанії на сьогодні працюють 120 співробітників.

Група компаній Інтербіланц представлена в Україні трьома юридичними особами в Києві та Львові, де працюють 25 спеціалістів. Компанії Інтербіланц належать Грант Торнтон Австрія, що є однією з провідних фірм професійного сервісу в Австрії (200 співробітників).

Розширення мережі Грант Торнтон в Україні збільшить обсяг послуг, що надаються Грант Торнтон на ринку аудиторських та консалтингових послуг, більш ніж на 40%, та консолідує кращі практики, досвід та висококваліфікований персонал. Крім того, це сприятиме покращенню галузевої спеціалізації та просуванню послуг високої якості, що враховують специфіку та регіональні особливості бізнесу клієнтів. За словами Надзвичайного та Повноважного Посла України, Президента Грант Торнтон (Україна) Олександра Чалого: «Ми працювали над завершенням цієї угоди вже декілька років та щиро вітаємо у складі Грант Торнтон (Україна) партнерів та спеціалістів Інтербіланц (Україна). Зважаючи на той факт, що інвестиції з Німеччини, Австрії та Швейцарії разом складають 13% від загальних іноземних інвестицій в Україну, приєднання Інтербіланц (Україна) до Грант Торнтон значно збільшить наш портфель німецькомовних клієнтів та створить в Україні найбільше German desk для надання аудиторських та консалтингових послуг. Маємо амбіції зробити Грант Торнтон одним з найкращих радників для німецькомовних інвесторів та бізнесменів в Україні».

В свою чергу Вільфред Зерлес, новий старший партнер Грант Торнтон відповідальний за German desk, додає: «Ми пишаємось тим, що стали членом родини Грант Торнтон в Україні. Враховуючи нашу професійну кваліфікацію та досвід, силу бренду «Грант Торнтон» та можливості українського ринку, ми впевнені, що завоюємо додаткових німецькомовних клієнтів та інвесторів для України».

https://www.grantthornton.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: