fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Grammarly, Preply, Нова Пошта та інші – Mazepa Awards оприлюднили лонґ-листи номінантів на інвестиційну премію

01/ 02/ 2022
  Інвестиційна премія Mazepa Awards оприлюднила лонґ-листи претендентів на перемогу та відкрила голосування.  У 2022 році Mazepa Awards відбудеться вперше. Її організатори мають намір відзначити та нагородити технологічні компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки фінанси, а й частину життя.  На сайті кожен охочий вже може проголосувати за претендентів на перемогу у семи номінаціях: Технологічна компанія року, Стартап року, Інвестор року, Exit of the year, Прорив року, Інноватор в традиційній галузі, Втрачена можливість року. Як відбуватиметься голосування за претендентів у інших трьох номінаціях, організатори повідомлять згодом. Голосувати можна лише за одного кандидата у кожній з номінацій. Вказати номінанта на «Втрачену можливість року» пропонують самостійно. «Ця номінація, – пояснює СЕО Concorde Capital та ініціатор премії Ігор Мазепа, – підтримка тих, хто зміг навчитися на власних помилках». Володаря Гран-прі – найкращого серед кандидатів у кожній номінації – оберуть 15 квітня гості церемонії нагородження Mazepa Awards. Голосування за лонґ-листи триває до 28 лютого 2022 року включно. Троє найкращих кандидатів у кожній номінації увійдуть до шорт-листів. Далі їх оцінюватиме професійне журі. Компанія TRUMAN є генеральним партнером премії.

Інвестиційна премія Mazepa Awards оприлюднила лонґ-листи претендентів на перемогу та відкрила голосування. 

У 2022 році Mazepa Awards відбудеться вперше. Її організатори мають намір відзначити та нагородити технологічні компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки фінанси, а й частину життя. 

На сайті кожен охочий вже може проголосувати за претендентів на перемогу у семи номінаціях: Технологічна компанія року, Стартап року, Інвестор року, Exit of the year, Прорив року, Інноватор в традиційній галузі, Втрачена можливість року. Як відбуватиметься голосування за претендентів у інших трьох номінаціях, організатори повідомлять згодом.

Голосувати можна лише за одного кандидата у кожній з номінацій. Вказати номінанта на «Втрачену можливість року» пропонують самостійно. «Ця номінація, – пояснює СЕО Concorde Capital та ініціатор премії Ігор Мазепа, – підтримка тих, хто зміг навчитися на власних помилках».

Володаря Гран-прі – найкращого серед кандидатів у кожній номінації – оберуть 15 квітня гості церемонії нагородження Mazepa Awards.

Голосування за лонґ-листи триває до 28 лютого 2022 року включно. Троє найкращих кандидатів у кожній номінації увійдуть до шорт-листів. Далі їх оцінюватиме професійне журі.

Компанія TRUMAN є генеральним партнером премії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: