fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Готуємося до податкових перевірок: що потрібно знати?

05/ 11/ 2018
  Дата та час проведення вебінару: 20 листопада, 16:00 (тривалість заходу – 1 година) Мова заходу: російська Участь у заході є безкоштовною Податкові перевірки не перестають, і найближчим часом не перестануть бути актуальними для бізнесу з огляду на постійний контроль зі сторони податкових органів. Як компанія може дізнатися, що до неї прийде позапланова перевірка? Чи можна підготуватися до перевірки так, щоб вона не закінчилася колосальними штрафами? Чи можна не допустити інспекторів до перевірки, і як правильно побудувати діалог з перевіряючими? Чи потрібно адміністративне оскарження і в чому полягає його перевага? Відповіді на всі ці питання ви отримаєте під час вебінару партнера GOLAW, керівника практики податкового права Ірини Кальницької та юриста фірми Олени Сулими. Під час вебінару Ви дізнаєтеся: Як компанія може дізнатися, що вона потрапила у  фокус уваги податкової? Як правильно відповідати на запити податкової? Що податкова знає про компанію ще до моменту перевірки? Як підготуватися до перевірки, щоб мінімізувати її негативні наслідки? На які порушення найчастіше звертають увагу податкові органи? Чи варто використовувати механізм адміністративного оскарження та в чому його переваги? Реєстрація доступна за посиланням:  https://bit.ly/2CRtvzb Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email. Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою. Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Дата та час проведення вебінару: 20 листопада, 16:00 (тривалість заходу – 1 година)

Мова заходу: російська

Участь у заході є безкоштовною

Податкові перевірки не перестають, і найближчим часом не перестануть бути актуальними для бізнесу з огляду на постійний контроль зі сторони податкових органів. Як компанія може дізнатися, що до неї прийде позапланова перевірка? Чи можна підготуватися до перевірки так, щоб вона не закінчилася колосальними штрафами? Чи можна не допустити інспекторів до перевірки, і як правильно побудувати діалог з перевіряючими? Чи потрібно адміністративне оскарження і в чому полягає його перевага? Відповіді на всі ці питання ви отримаєте під час вебінару партнера GOLAW, керівника практики податкового права Ірини Кальницької та юриста фірми Олени Сулими.

Під час вебінару Ви дізнаєтеся:

  • Як компанія може дізнатися, що вона потрапила у  фокус уваги податкової?
  • Як правильно відповідати на запити податкової?
  • Що податкова знає про компанію ще до моменту перевірки?
  • Як підготуватися до перевірки, щоб мінімізувати її негативні наслідки?
  • На які порушення найчастіше звертають увагу податкові органи?
  • Чи варто використовувати механізм адміністративного оскарження та в чому його переваги?

Реєстрація доступна за посиланням:  https://bit.ly/2CRtvzb

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email.

Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою.

Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: