fbpx

Головою наглядової ради «Укргідроенерго» став керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій

29/ 07/ 2019

Керуючого партнера GOLAW, адвоката Валентина Гвоздія обрано головою наглядової ради ПрАТ “Укргідроенерго”.

«Глибинні знання галузі є необхідною умовою ефективної роботи юриста. Впевнений, що  мій досвід роботи в великих енергетичних проектах стане в нагоді на новій посаді та принесе користь державному підприємству. Я планую сконцентрувати свою увагу на розбудові сучасної моделі корпоративного управління компанії, налаштування комплаєнс процедур та управлінні ризиками», – зазначив Валентин Гвоздій.

До складу наглядової ради “Укргідроенерго” як незалежних членів також відібрано екс-голову AES Ukraine, який нині очолює Traxys S.A., Стівена Лерда Уолша, екс-заступника голови Мінекономрозвитку і торгівлі Наталію Микольську та Олега Терлецького, що працював у “Нафтогазі”, Мінпаливенерго, “Укрторфі” та “Укрнафтопродукті”.

Членами НР “Укргідроенерго” від держави стали заступник Міністра фінансів України Василь Шкураков, голова директорату енергетичних ринків Міненерговугілля Ольга Буславець, голова департаменту корпоративних і майнових відносин Міненерговугілля Вікторія Кальніченко.

Відповідне розпорядження №544-р від 17 липня 2019 року оприлюднено на сайті Уряду.

Кандидатури незалежних членів обиралися шляхом прозорого та відкритого відбору. Загалом було подано 56 заяв на 4 конкурсних місця.

Міжнародна юридична фірма GOLAW вже протягом багатьох років супроводжує трансакції у сфері енергетики з фокусом на відновлювані джерела. Клієнтами фірми є міжнародні компанії, інвестори та девелопери, що реалізують проекти у сфері сонячної, вітряної енергетики та біомаси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: