fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Голосуймо за “Лева матчу” разом з усією Європою у грі Шотландія-Україна та допомагаємо українцям

31/ 05/ 2022
  1 червня національна збірна України з футболу проведе матч у Глазго за право виходу у фінальну частину Чемпіонату Світу. Суперником жовто-синіх буде команда — збірна Шотландії. За найкращого українського футболіста у номінації «Лев матчу» відтепер зможуть проголосувати як українці, так і фанати інших країн Європи. За ініціативи національного спонсора збірної ТМ «Львівське» голосування перетворюється у благодійну акцію для підтримки фандрейзингової платформи UNITED24. Кожен голос важливий і буде конвертований спонсором у 1 гривню фінансової допомоги. Після голосування також буде можливість зробити додатковий добровільний внесок на платформі UNITED24. Кошти будуть спрямовані на відбудову країни. Проєкт здійснюється спільно з Українською Асоціацією Футболу. Під час травневих контрольних поєдинків збірної України у рамках акції «Лев матчу» ТМ «Львівське» разом із вболівальниками зібрали фінансову допомогу. Вся сума буде передана благодійному проєкту «Понад усе», що займається наданням довгострокової програми реабілітації жертв війни в Україні. Голосуйте за посиланням https://footballua.tv/levmatchu та допомагайте Україні. Мільйони Українців – одна країна. * * * Carlsberg Ukraine —  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664,  «Квас Тарас», Somersby, Seth&Rileys Garage, та інші. Під час війни в Україні  Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку  благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

1 червня національна збірна України з футболу проведе матч у Глазго за право виходу у фінальну частину Чемпіонату Світу. Суперником жовто-синіх буде команда — збірна Шотландії. За найкращого українського футболіста у номінації «Лев матчу» відтепер зможуть проголосувати як українці, так і фанати інших країн Європи. За ініціативи національного спонсора збірної ТМ «Львівське» голосування перетворюється у благодійну акцію для підтримки фандрейзингової платформи UNITED24.

Кожен голос важливий і буде конвертований спонсором у 1 гривню фінансової допомоги. Після голосування також буде можливість зробити додатковий добровільний внесок на платформі UNITED24. Кошти будуть спрямовані на відбудову країни. Проєкт здійснюється спільно з Українською Асоціацією Футболу.

Під час травневих контрольних поєдинків збірної України у рамках акції «Лев матчу» ТМ «Львівське» разом із вболівальниками зібрали фінансову допомогу. Вся сума буде передана благодійному проєкту «Понад усе», що займається наданням довгострокової програми реабілітації жертв війни в Україні.

Голосуйте за посиланням https://footballua.tv/levmatchu та допомагайте Україні.

Мільйони Українців – одна країна.

* * *

Carlsberg Ukraine  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664,  «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley’s Garage, та інші. Під час війни в Україні  Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку  благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: