fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW запрошує на вебінар «Нові правила оприбуткування готівки: на що звернути увагу?»

14/ 06/ 2018
  Дата та час проведення вебінару: 21 червня, 16:00 (тривалість заходу – 1 година) Мова заходу: українська Участь у заході є безкоштовною Сьогодні всі представники бізнесу знайомі з таким поняттям як «касова дисципліна», і не з чуток знають про колосальні штрафні санкції, що можуть бути наслідком незначних порушень. Особливо, якщо це стосується порушення порядку оприбуткування готівки. В інтерактивній та доступній формі радник фірми, керівник практики податкового права Ірина Кальницька та юрист Олена Сулима розкажуть про останні зміни законодавства, які стосуються порядку оприбуткування готівки, та на що слід звернути увагу суб’єктам господарювання з метою мінімізації ризиків виникнення спорів з контролюючими органами та настання несприятливих наслідків. Під час вебінару, серед іншого, буде висвітлено наступне: що є належним оприбуткуванням готівки згідно останніх змін, прийнятих НБУ; порядок оприбуткування готівки відокремленими, структурними підрозділами підприємств; які роз’яснення НБУ та ДФС є актуальними, та на що слід звернути увагу; судова практика, яка може стати в нагоді або про яку слід не забувати; інші важливі зміни: що мають зробити суб’єкти господарювання аби відповідати вимогам нового Положення про ведення касових операцій. Реєстрація доступна за посиланням: https://goo.gl/d3wXWt Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email. Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою. Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Дата та час проведення вебінару: 21 червня, 16:00 (тривалість заходу – 1 година)

Мова заходу: українська

Участь у заході є безкоштовною

Сьогодні всі представники бізнесу знайомі з таким поняттям як «касова дисципліна», і не з чуток знають про колосальні штрафні санкції, що можуть бути наслідком незначних порушень. Особливо, якщо це стосується порушення порядку оприбуткування готівки.

В інтерактивній та доступній формі радник фірми, керівник практики податкового права Ірина Кальницька та юрист Олена Сулима розкажуть про останні зміни законодавства, які стосуються порядку оприбуткування готівки, та на що слід звернути увагу суб’єктам господарювання з метою мінімізації ризиків виникнення спорів з контролюючими органами та настання несприятливих наслідків.

Під час вебінару, серед іншого, буде висвітлено наступне:

  • що є належним оприбуткуванням готівки згідно останніх змін, прийнятих НБУ;
  • порядок оприбуткування готівки відокремленими, структурними підрозділами підприємств;
  • які роз’яснення НБУ та ДФС є актуальними, та на що слід звернути увагу;
  • судова практика, яка може стати в нагоді або про яку слід не забувати;
  • інші важливі зміни: що мають зробити суб’єкти господарювання аби відповідати вимогам нового Положення про ведення касових операцій.

Реєстрація доступна за посиланням: https://goo.gl/d3wXWt

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email.

Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою.

Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: