fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW визнана кращою юридичною фірмою України у сфері захисту бізнесу

23/ 05/ 2018
  16 травня відбулася дванадцята церемонія нагородження кращих юристів України  - «Юридична премія 2018 року». Юридична фірма GOLAW  стала фіналістом у трьох  номінаціях  (краща юридична фірма з оподаткування, захисту бізнесу та кримінального права) та отримала престижну премію «Юридична фірма року із захисту бізнесу». «GOLAW є одним із лідерів юридичного ринку України і кожного року це підтверджується престижними національними та міжнародними рейтингами. Наша мета – бути кращими у тому, що ми робимо, і ми завжди досягаємо бажаного результату». Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW Практика захисту бізнесу GOLAW, зокрема, консультує клієнтів щодо застосування юридичних та технічних механізмів забезпечення безпеки бізнесу, організовує проведення внутрішніх розслідувань, надає правову допомогу в адміністративних та судових процесах з приводу захисту власності компаній та їх бенефіціарів. Юристи фірми забезпечують комплексну юридичну підтримку представникам різноманітних секторів економіки, допомагаючи їм досягти юридичні, політичні та ділові цілі. З питань преси: Телефонуйте за номером +380 44 581 1220 або надсилайте Ваш запит електронною поштою на [email protected] «Юридична премія року» - щорічне дослідження українського юридичного ринку, яке проводиться спеціалізованим виданням Юридична практика. Номінаційна комісія премії обирає кращі юридичні фірми та провідних спеціалістів у більш ніж 40 категоріях, враховуючи, серед іншого, успішні угоди фірми, її фінансові показники та визнання на міжнародному рівні. GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

16 травня відбулася дванадцята церемонія нагородження кращих юристів України  – «Юридична премія 2018 року». Юридична фірма GOLAW  стала фіналістом у трьох  номінаціях  (краща юридична фірма з оподаткування, захисту бізнесу та кримінального права) та отримала престижну премію «Юридична фірма року із захисту бізнесу».

«GOLAW є одним із лідерів юридичного ринку України і кожного року це підтверджується престижними національними та міжнародними рейтингами. Наша мета – бути кращими у тому, що ми робимо, і ми завжди досягаємо бажаного результату».

Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW

Практика захисту бізнесу GOLAW, зокрема, консультує клієнтів щодо застосування юридичних та технічних механізмів забезпечення безпеки бізнесу, організовує проведення внутрішніх розслідувань, надає правову допомогу в адміністративних та судових процесах з приводу захисту власності компаній та їх бенефіціарів. Юристи фірми забезпечують комплексну юридичну підтримку представникам різноманітних секторів економіки, допомагаючи їм досягти юридичні, політичні та ділові цілі.

З питань преси:

Телефонуйте за номером +380 44 581 1220 або надсилайте Ваш запит електронною поштою на [email protected].

«Юридична премія року» – щорічне дослідження українського юридичного ринку, яке проводиться спеціалізованим виданням “Юридична практика”. Номінаційна комісія премії обирає кращі юридичні фірми та провідних спеціалістів у більш ніж 40 категоріях, враховуючи, серед іншого, успішні угоди фірми, її фінансові показники та визнання на міжнародному рівні.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші.

Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: